İos 11.2 - 11.3.1 Electra Jailbreak ÇIKTI !..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Electra.JPG.f3a072209eaba2ab9a3a416a14a026f4.JPG

Electra app'ini kurmak için ipa dosyasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Developer Hesabınız var ise Buraya Tıklayın [1.0.2 Sürümü]

Alternatif indirme için Burayı Tıklayınız [1.0.2 Sürümü]

Developer Hesabınız yok ise Buraya Tıklayın [1.0.2 Sürümü]

Alternatif indirme için Buraya Tıklayınız [1.0.2 Sürümü]

1.Yöntem(PC Gerektirir)

Cydia Impactor ile Jailbreak aracını cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

Jailbreak aracı ipasını yukarıdaki linkten indirin.

http://www.cydiaimpactor.com/ siteden bilgisayarınızın işletim sistemine göre uygun dosyayı indirin. 

İndirdiğiniz ipa dosyasını Cydia Impactor'a sürükleyin.

Apple ID ve şifrenizi sırayla giriniz. (Sorun yaşamamak için yeni bir Apple hesabı açabilirsiniz)

Electra jailbreak aracı cihazınıza yüklenecektir.

Ayarlar>>Genel>>Profiller ve Aygıt Yönetimi diyip, Geliştirici uygulaması adı altında Electra profiline güven diyiniz.

Touch ID, iPhone'umu Bul'u ve Siri'yi kapatın. Cihazınızı "Uçak Modu"na alın. Cihazınızı yeniden başlatın.

Cihaz açıldıktan sonra Electra app'ini açarak "Jailbreak" butonuna basınız.

Yeniden başlatma işleminden sonra Wifi'yi kapalı duruma getirin ve tekrar Electra Jailbreak aracından Jailbreak butonuna basınız.

Aksilik çıkmazsa başarıyla cihazınıza jailbreak işlemini yapmış olacaksınız.

Hata alırsanız 8.adımdan başlayarak tekrarlayınız.

2.Yöntem(PC Gerektirmez)

Tweakbox ile PC gerektirmeden safari üzerinden kurulum sağlayabilirsiniz.

https://www.tweakboxapp.com/ adresine gidip uygulamayı telefonunuza indirin.

Ayarlar>>Genel>>Profiller ve Aygıt Yönetimi diyip, uygulamaya güven diyin.

TweakBox>>Apps>>Tweakbox Apps diyip üstteki "Search" butonuna "Electra" yazın.

Electra 11.3.1 seçin ve "Install" diyin. Jailbreak aracı cihazınıza yüklenecektir.

Ayarlar>>Genel>>Profiller ve Aygıt Yönetimi diyip, Geliştirici uygulaması adı altında Electra profiline güven diyiniz.

Touch ID, iPhone'umu Bul'u ve Siri'yi kapatın. Cihazınızı "Uçak Modu"na alın. Cihazınızı yeniden başlatın.

Cihaz açıldıktan sonra Electra app'ini açarak "Jailbreak" butonuna basınız.

Yeniden başlatma işleminden sonra Wifi'yi kapalı duruma getirin ve tekrar Electra Jailbreak aracından Jailbreak butonuna basınız.

Aksilik çıkmazsa başarıyla cihazınıza jailbreak işlemini yapmış olacaksınız.

Hata alırsanız 8.adımdan başlayarak tekrarlayınız.

OTA Güncellemesini kesinlikle silin ve cihazı yeniden başlatarak tekrar deneyiniz! (Ayarlar>>Genel>>iPhone Saklama Alanı)

DevilKingtr tarafından 08/Tem/18 13:13 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Jailbreak artık öldü gibi bir şey. Sauirik bile önemini kaybetti diyor. Apple çoğu güzel tweakı işletim sistemine ekledi. Kaldı ki yeni çıkan JB'ler stabil değil hepsinde abuk subuk sorunlar var. iOS'un durduk yere çökmesine neden oluyor. Benim şuan tek aradığım şey aramalarda ses kaydı. Birde Apple çok hızlı güncelleme veriyor. JB çıkana kadar 2-3 tane yeni sürüm çıkmış oluyor. JB açıklarını kendisine bildirene Apple sağlam ödüller veriyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

@mkyb hocam zaten artık eski gruplar kalmadı açığı yakalayanda satıyor , jb hala bazı kullanıcılar için oldukça gündemde, eski bir ios kullanıcısı olarak geri sürümlerde kalmayı tercih ediyorum , tweakler yavaş yavaş güncellenmeye başladı eskisi gibi hızlı olmasada dedelerin yüzünü güldürecektir..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kurcalamayın şu telefonları beyler hanımlar.

sonra çelik jant takılmış huyundai getz gibi çirkin oluyor telefon

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Jailbreak artık öldü gibi bir şey. Sauirik bile önemini kaybetti diyor. Apple çoğu güzel tweakı işletim sistemine ekledi. Kaldı ki yeni çıkan JB'ler stabil değil hepsinde abuk subuk sorunlar var. iOS'un durduk yere çökmesine neden oluyor. Benim şuan tek aradığım şey aramalarda ses kaydı. Birde Apple çok hızlı güncelleme veriyor. JB çıkana kadar 2-3 tane yeni sürüm çıkmış oluyor. JB açıklarını kendisine bildirene Apple sağlam ödüller veriyor.

İos ta olmayip jb ile mumkun olan sayisiz sey var. İos isletim sistemi hizli seri ama androide gore yetenekler acisindan bes para etmez. Yil olmus 2018, rehberde tik koyup toplu mesaj atmak yerine listeden tek tek adam seciyoruz. Rehberden aynida anda birden fazla kisiyi silmek icin illa masaustunden icloud.com a giriyoruz. Birisi aradiginda ekrandan degil illa power dugmesinden reddetmemiz lazim. Sikimsonik sacma sapan sey dolu ama gerekli olan seyler hep eksik. Yaklasik 5 yildir hizli diye ios kullaniyorum evet ama her gunde muhakkak sovuyorum. Jailbreak candir.

Cigu bigule :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

İos ta olmayip jb ile mumkun olan sayisiz sey var. İos isletim sistemi hizli seri ama androide gore yetenekler acisindan bes para etmez. Yil olmus 2018, rehberde tik koyup toplu mesaj atmak yerine listeden tek tek adam seciyoruz. Rehberden aynida anda birden fazla kisiyi silmek icin illa masaustunden icloud.com a giriyoruz. Birisi aradiginda ekrandan degil illa power dugmesinden reddetmemiz lazim. Sikimsonik sacma sapan sey dolu ama gerekli olan seyler hep eksik. Yaklasik 5 yildir hizli diye ios kullaniyorum evet ama her gunde muhakkak sovuyorum. Jailbreak candir.

:D

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

jb > stock ios

Her türlü.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

repolarda tamam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

iphone 7 icin yaptım.

oh bea.

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iOS 11.4 Beta 3 için imzalar açık. O sürümde açık bulmuşlar o sürümede araç çıkaracağız diye açıklama yaptılar.

https://twitter.com/electra_team/status/1016403780705968133

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

iOS 11.4 Beta 3 için imzalar açık. O sürümde açık bulmuşlar o sürümede araç çıkaracağız diye açıklama yaptılar.

https://twitter.com/electra_team/status/1016403780705968133

Çıkardılar bile hocam. Ama iphone 7 ve üstü için geçerli.

https://twitter.com/electra_team/status/1016416869589364738

saku tarafından 10/Tem/18 01:10 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3318 Toplam Mesaj: 25
jailbreak 11.3.1 11.2 electra