folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder IOS Hakkında Hobi İçin Açtığım Yeni Web Sitem

IOS Hakkında Hobi İçin Açtığım Yeni Web Sitem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Son zamanlarda mobil cihazlara ciddi merak sardım,  ama işin IOS yönü daha çok cezbediyor. Hobi amaçlı bir blog açtım, iPhone ve iPad uygulama ve oyun incelemeleri yapıyor, mobil dünya ile ilgili bilgiler ve haberler paylaşıyorum. Wordpress'i ilk kullanışım normalde scripti kendim yazmayı tercih ederdim ama o kadar zamanım yoktu, sitenin logosu biraz berbat olsa da desteklerinizi, eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum.

NOT: Bir babayiğit logo yapsa yok demem :D

Site: www.iosuzman.com 

-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek
    SpermMan bunu yazdı

Merhaba Arkadaşlar,

Son zamanlarda mobil cihazlara ciddi merak sardım,  ama işin IOS yönü daha çok cezbediyor. Hobi amaçlı bir blog açtım, iPhone ve iPad uygulama ve oyun incelemeleri yapıyor, mobil dünya ile ilgili bilgiler ve haberler paylaşıyorum. Wordpress'i ilk kullanışım normalde scripti kendim yazmayı tercih ederdim ama o kadar zamanım yoktu, sitenin logosu biraz berbat olsa da desteklerinizi, eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum.

NOT: Bir babayiğit logo yapsa yok demem :D

Site: www.iosuzman.com 

Hadi hayırlısı hocam :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

hayırlı olsun, ama şu takvimi kaldır be hocam :)

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek
    catlax bunu yazdı

hayırlı olsun, ama şu takvimi kaldır be hocam :)

haklısın :D kaldırdım.

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

arkaplanı

http://www.tetrasoftware.net/files/theme/bg.png?68211

yap çünkü şuanki arkaplan ile içerik panel arkaplanı benzer renkte okumayı zorlaştırır. üstteki daha açık daha kolay odaklanılabilir panellere.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

arkaplanı

http://www.tetrasoftware.net/files/theme/bg.png?68211

yap çünkü şuanki arkaplan ile içerik panel arkaplanı benzer renkte okumayı zorlaştırır. üstteki daha açık daha kolay odaklanılabilir panellere.

değerlendiriyorum hocam çok teşekkürler.

-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

DevilKingtr tarafından 23/Tem/13 12:15 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

2 gün önce çocuk app store'den paralı uygulama almış onun için itiraz ettim komple hesap kapandı sanırım, bu sorunu nasıl aşarız yeni kredi kartı ekliyorum yok olmuyo limit falan herşey var sıkıntı oldu şimdi ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

2 gün önce çocuk app store'den paralı uygulama almış onun için itiraz ettim komple hesap kapandı sanırım, bu sorunu nasıl aşarız yeni kredi kartı ekliyorum yok olmuyo limit falan herşey var sıkıntı oldu şimdi ?

hesap kapanmamıştır hocam, yeni eklemeye çalıştığın  kredi kartı üstündeki kişi ismi türkçe karakter içeriyorsa bu gibi problemler yaşanabiliyor diye biliyorum, farklı bir kredi kartı eklemeyi dene istersen. Daha önce yukarıdaki faturalandırma probemiyle hiç karşılaşmadım, ayrıca logo için teşekkürler :D yok mu arttıran?

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    SpermMan bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

hesap kapanmamıştır hocam, yeni eklemeye çalıştığın  kredi kartı üstündeki kişi ismi türkçe karakter içeriyorsa bu gibi problemler yaşanabiliyor diye biliyorum, farklı bir kredi kartı eklemeyi dene istersen. Daha önce yukarıdaki faturalandırma probemiyle hiç karşılaşmadım, ayrıca logo için teşekkürler :D yok mu arttıran?

dediklerini zaten yapmıştım eywallah :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

Başka birşey gelmedi aklıma :)

-
Toplam Hit: 2051 Toplam Mesaj: 16