IP Kamera Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hocam bilindik büyük markalar hariç birçok kamera çinden birbirine benzer donanım özellikleriyle gelir. marka basılıp satılır.

birçoğu iş görür ve görüntüleri iyidir. marka model yerine özellik bakarak en uygunu seçip alabilirsin.

1080p fullhd 5mp sony lensli olan kameraların görünütleri cam gibidir. bizim binaya kaç yıl öne takıldı  hala cam gibi görüntüsü var. dandik bir marka ama hem uygun hemde görüntüsü çok iyi.

iphone için app sorunu yaşadık ama sonrasında çözdük. genelde ortak bir uygulamaları oluyor ve birçok kamera p2p özelliği ile o uygulamadan bağlanıyor.

https://www.n11.com/urun/ids-d-2026hd-set2-nohdd-2-kamerali-1080p-full-hd-5-mp-sony-lensli-kamera-seti-2026-3787966?magaza=ids-guvenlik-savunma&gclsrc=aw.ds&gclid=CjwKCAjw7eSZBhB8EiwA60kCW00ZBtDlxA6mQG6fUriSRIUemAGcVlBRuF_HYoT00MRV5ol7SppkixoCeF4QAvD_BwE

mesela kamera alacak olsam bu kamerayı alrdım. fiyatı iyi ve gerekli bütün açıklamaları ayrıntılı yazmışlar.

eski tip kameraları satanlar var. onların görüntüsü cam gibi değil. özellikle 1080p yazmıyorsa alma. malına güvenip gerekli ayrıntılı açıklamaları yapan mağazalardan al geç sorun yaşamazsın.

almadan önce adamlara sorarsın iphone yada android için app güncel mi.  sorunsuz izleme oluyor mu diye.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

https://www.amazon.com.tr/Anker-Security-D%C3%B6nebilen-K%C4%B1z%C4%B1l%C3%B6tesi-G%C3%B6r%C3%BC%C5%9Fl%C3%BC/dp/B08K7Y26FR/ref=sr_1_6?keywords=anker+kamera+ile+eufy&qid=1664786386&qu=eyJxc2MiOiIwLjQ4IiwicXNhIjoiMC4wMCIsInFzcCI6IjAuMDAifQ%3D%3D&sprefix=anker+kam%2Caps%2C142&sr=8-6

Bunun görüntüsü iyi diye biliyorum dükkana bundan almayı düşünüyorum. Hatta alarm sistemini falan da hepsini anker yapabilirim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

https://www.amazon.com.tr/Anker-Security-D%C3%B6nebilen-K%C4%B1z%C4%B1l%C3%B6tesi-G%C3%B6r%C3%BC%C5%9Fl%C3%BC/dp/B08K7Y26FR/ref=sr_1_6?keywords=anker+kamera+ile+eufy&qid=1664786386&qu=eyJxc2MiOiIwLjQ4IiwicXNhIjoiMC4wMCIsInFzcCI6IjAuMDAifQ%3D%3D&sprefix=anker+kam%2Caps%2C142&sr=8-6

Bunun görüntüsü iyi diye biliyorum dükkana bundan almayı düşünüyorum. Hatta alarm sistemini falan da hepsini anker yapabilirim.

Klasik gunumuz problemi guncellemeyle calisan urunlerin anasini skme durumu bu urundede olusmus dikkat etmek laizm, canli goruntu almada problem yasadigini belirtenler var, benim xiaomide duzgun calisirken gelen guncellemeler ile sapitmisti, yine xiaomi telefondan guncellemelerle bazi ozellikler çıkartılmıştı, insanlar urun alirken guncelleme destegi var mi diye bakip ozellikle onu aliyolar bende direkt guncellemeleri kapatiyorum artik

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

tekrardan merhabalar konuya yazmayı unutmuşum 

1 tane bina içi kapı önüne xiaomi ıp kamera aldım

giriş içinde  @cybermole hocamın bahsettiği kamera ve dvr kayıt cihazı aldım 

https://www.hepsiburada.com/hikvision-ds-2ce76d0t-itpf-2-mp-2-8mm-sabit-lens-ir-dome-kamera-pm-HB00000X9HL9

https://www.hepsiburada.com/hikvision-ds-7104hghi-k1-s-4-kanal-dvr-kayit-cihazi-p-HBCV00001HQ757

linkini bıraktığım kameranın gece görüşü oldukça iyi şaşırttı açıkçası üşenmeyip görüntü alırsam buraya eklerim 

hayırlı akşamlar

salla gitsin ölecez zaten :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Dahua  ahk hikvision vs gibi büyük bilinir marka alın , ip kamera alın gerekirse.bir tane akıllı poe alın ekstra kablo ile uğraşmayın dvr a filan gerek yok bosubosuna 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Dahua  ahk hikvision vs gibi büyük bilinir marka alın , ip kamera alın gerekirse.bir tane akıllı poe alın ekstra kablo ile uğraşmayın dvr a filan gerek yok bosubosuna 

hocam dvrlı sistemi apartmandakilerde istediği için aldım ortak olarak alındı 

kendime ıp kamera aldım zaten :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

hocam dvrlı sistemi apartmandakilerde istediği için aldım ortak olarak alındı 

kendime ıp kamera aldım zaten :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sahibinden de 2. el hazır set satıyolar al geç

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3352 Toplam Mesaj: 20
kamera ıp kamera