folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder İpad 2 Wifi + 3G Telefon Olarak Kullanmak

İpad 2 Wifi + 3G Telefon Olarak Kullanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Bir heves Apple tablet iyi çalışır diye aldım ama tüm hevesim kaçtı resmen kasıyor alet :/ bu ipad 2 tablet iPhone 4-4s eşdeğeri mi oluyor? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Hocam sorması ayıp ne kadar verdiniz cihaza?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Bir heves Apple tablet iyi çalışır diye aldım ama tüm hevesim kaçtı resmen kasıyor alet :/ bu ipad 2 tablet iPhone 4-4s eşdeğeri mi oluyor? 

4S ile aynı donanımda. 4S'in tablet halini düşünün.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Apple_A5

Kaldı ki 512 MB ram var cihazda. Kasması normal.

Kasmasından şikayetçiyseniz iOS 6.1.3'e düşürebilirsiniz o zaman yağ gibi çalışır ama o sürüme uygulama desteği kalmadı pek. Anca Safari ile internete girersiniz.

mkyb tarafından 19/Şub/17 19:38 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hacım kulaklıkla konuşabilirsin. whatsapp zor.

sms kısmını eğer bi ios daha varsa aynı oturumla açarsan iMessage ile olur.

ben de paraya kıyabileceğim zaman ipad almayı düşünüyorum. hayvan gibi şarjı gidiyor.

zaten evdeyken face insta surf için kullanırım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Dış camda çatlak var arkadaşımdan 250 liraya aldım alırken niyetim kart takıldığı için en azından WhatsApp kurup, SMS atabilmekti.. konuşma da olursa tadından yenmez diye düşünüyordum.. oynadığım 1-2 oyun var onları yükler face, sahibinden, letgo kullanırım yeterli diye sevindim.. ama pişman oldum demek ki en az 4 almak gerekliymiş :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Dış camda çatlak var arkadaşımdan 250 liraya aldım alırken niyetim kart takıldığı için en azından WhatsApp kurup, SMS atabilmekti.. konuşma da olursa tadından yenmez diye düşünüyordum.. oynadığım 1-2 oyun var onları yükler face, sahibinden, letgo kullanırım yeterli diye sevindim.. ama pişman oldum demek ki en az 4 almak gerekliymiş :/

4 derken?  iphone4 mü?

sakın alma hacım. instagram bile yükleyemezsin. ios sürümü yetersiz kalıyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

4 derken?  iphone4 mü?

iPhone 4 evet alınmaz ancak iOS düşük sürümün çözümü var :

https://teknoseyir.com/blog/iphone-4e-ios-8-isteyen-uygulama-yukleme-yontemi

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

4 derken?  iphone4 mü?

yok kardeş ipad 4 demek istedim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Zaten telefoncuya 300 liraya sattım aleti.. Hiç memnun kalmadım tecrübe edinmiş oldum bundan sonra alırsam Apple diye atlamam iyice bakınırım özelliklerine :) Telefon olarak 6s Plus kullanıyorum canavar gibi alet tablette onun gibi olursa tadından yenmez..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Zaten telefoncuya 300 liraya sattım aleti.. Hiç memnun kalmadım tecrübe edinmiş oldum bundan sonra alırsam Apple diye atlamam iyice bakınırım özelliklerine :) Telefon olarak 6s Plus kullanıyorum canavar gibi alet tablette onun gibi olursa tadından yenmez..

Hocam Apple ürünlerinin hepsinin 5 yıl ömrü vardır. Çıkış tarihinden itibaren hesaplayabilirsin kaç yıl gideceğini. Mesala elindeki 6S Plus 2015 çıkışlı. 2020'ye kadar sorunsuz kullanırsın.

Toplam Hit: 5044 Toplam Mesaj: 22
telefon ipad telefon 3g