folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Ipad Rezervasyon Listesi Yazılımı

Ipad Rezervasyon Listesi Yazılımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

E-yaz değil intent progmı için demiştim hocam.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

mchacker bunu yazdı:
    -----------------------------

internetin oladığı yerlerde var sıkıntı o.

SAbit bir dükkanın içindeyseniz internet olmasına gerek yok. Wireless i olan bir makinaya wamp yada lamp kurarsınız. İpad yada iphone yada android telefonunuzun tarayıcısına Server makinenin local ip sini http:// 192.168.2.54 (mesela) yazarsınız ve internetten işlem yapar gibi işleminizi yaparsınız. Sunucu makine dediysem ahım şahım birşey lazım değil size. az elektirik tüketen 400-500 tl lik 0 makina çok rahat yeter. Script'i de gayet ucuza yaptırırsın.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

DrKill bunu yazdı:

mchacker bunu yazdı:

internetin oladığı yerlerde var sıkıntı o.

SAbit bir dükkanın içindeyseniz internet olmasına gerek yok. Wireless i olan bir makinaya wamp yada lamp kurarsınız. İpad yada iphone yada android telefonunuzun tarayıcısına Server makinenin local ip sini http:// 192.168.2.54 (mesela) yazarsınız ve internetten işlem yapar gibi işleminizi yaparsınız. Sunucu makine dediysem ahım şahım birşey lazım değil size. az elektirik tüketen 400-500 tl lik 0 makina çok rahat yeter. Script'i de gayet ucuza yaptırırsın.

Hocam dün 1000 kişilik organizasyonda beni müşteri masa numaralarını bılmam için grörevlendirdiklerinde bunu düşündüm ve o işi hallettim. yardımın ve fikrin için teşkküğrler.

.
Toplam Hit: 2012 Toplam Mesaj: 14