İphone 13 Pro Max

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Eylülde 14 çıkarsa 12 nin fiyatta azda olsa bir düşme olur mu? Bekleyim bir ikimay daha diyorum.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Eylülde 14 çıkarsa 12 nin fiyatta azda olsa bir düşme olur mu? Bekleyim bir ikimay daha diyorum.

Dolar sence aynı kalır mı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Dolar bazında düşse bile şu anki kur ile o güne ait kur yine zarar ettirir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocalar şuan bir ürüne paranız yetiyorsa alıp geçin. Yok düşer mi yok ihtiyacım olmazsa falan diye düşünmeyin. En kötü aldığınız fiyata satarsınız sonra.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam 13 serisinin hepsinde aynı işlemci var, eğer büyük ekran ve ekstra telefoto kamera şart değilse düz 13 her türlü işini görür, kredi çekip de o kadar borca girme bence.

İşlemci aynı olsa bile ram farkı var. Pro'larda ram 6 GB. Ekran daha parlak ve hz daha yüksek. Daha iyi kamera, çelik kasa, daha hızlı rom bellek vs vs. 

11 ve 12 ailesinde Pro ile düz model arasında pek fark yoktu ama 13'te ara bayağı açıldı. 

Tofaş Şahin vs Tofaş Doğan gibi bakın derim hep. Dışarıdan bakınca ufak tefek farklar hariç aynı gibiler ama içine girince "haaa bu neden pahalı şimdi anladım" diyorsun. 

iphoneun ram kullanma şeklinden dolayı ramle ilgili herhangi bir sorun yaşayacağını düşünmediğim için hiç yazma gereği duymadım.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam 13 serisinin hepsinde aynı işlemci var, eğer büyük ekran ve ekstra telefoto kamera şart değilse düz 13 her türlü işini görür, kredi çekip de o kadar borca girme bence.

İşlemci aynı olsa bile ram farkı var. Pro'larda ram 6 GB. Ekran daha parlak ve hz daha yüksek. Daha iyi kamera, çelik kasa, daha hızlı rom bellek vs vs. 

11 ve 12 ailesinde Pro ile düz model arasında pek fark yoktu ama 13'te ara bayağı açıldı. 

Tofaş Şahin vs Tofaş Doğan gibi bakın derim hep. Dışarıdan bakınca ufak tefek farklar hariç aynı gibiler ama içine girince "haaa bu neden pahalı şimdi anladım" diyorsun. 

iphoneun ram kullanma şeklinden dolayı ramle ilgili herhangi bir sorun yaşayacağını düşünmediğim için hiç yazma gereği duymadım.

Ram dolunca hafızayı şişiriyor. Çünkü hafızayı ram olarak kullanmaya başlıyor iOS.

Eğer benim gibi sürekli farklı uygulamalar arasında gçeiş yapıyorsanız uygulamanın şak diye açılması çok mükemmel oluyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 2235 Toplam Mesaj: 28
apple iphone iphone apple zam