Iphone 32 Gb Yeterli Oluyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

eğer telefondaki resim ve videoların yedeğini alıp, yada iclouda yüklersen bence yeter, ben de 32gb android kullanıyom, bir resim 5 mb bigün biyere gezmeye gidiyosun bi çekiyosun 1000 tane resim(abartmıyorum) tabi hepsini kullanmıcak olsanda, telefonda o an yer kaplıyo, sonra bi bakıyon yer kalmamış, ama yedeklersen düzenli olarak bu resimleri, ozmn rahat rahat yeter, uygulama dediğin en fazla 1-2 gb onlarda 3-4 tane en fazla, bide müzikler var 3-4 gb fln, yanı bunlar toplasan 10 gb etmez, geri kalan tüm alan resim ve videolara kalıyor, o yüzden bu yazdığımı göz önünde bulundurarak karar verebilirsin, arkadaşların dediği icloude çözüm gibi ama onun için internete bağlanması gerekiyor, o da herzmn olmayabilir..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Yetmez

Gerçş android ama iphone olsaydı daha çok doldururdum :D

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

@noname hocam o nasıl bir görev çubuğudur üst çubuktur öyle ? bi ben yokum orda maşallah :D

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

hahha teşekkürler arkadaşlar karar verdim 6s 128gb biraz acıtacak ama umarım değecek.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    serhat8102 bunu yazdı

aylık 3 liraya icloud aldım 50 gb. mis gibi :D

edit: onun da 1,5 lirasını enpara geri ödüyor :D

1,5 lirayı dilenciye versen ters ters bakıyor :D

Ama bu sefer de önüne mobil internet sıkıntısı çıkıyor. icloud a yüklediğin her fotoyu veya videoyu geri açmak istediğinde mobil internet ay sonunu göremiyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek
    serhat8102 bunu yazdı

aylık 3 liraya icloud aldım 50 gb. mis gibi :D

edit: onun da 1,5 lirasını enpara geri ödüyor :D

1,5 lirayı dilenciye versen ters ters bakıyor :D

Dostum bu olay nasıl oluyor anlatabilir misin rica etsem?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

hocam simdi bende 6s 32gb var ama kime göre yeter benim gibi müzik,oyun,bi kaç tane sosyal paylaşım app  için kullanıcaksanız telefonu s.ke s.ke yeter ama 4k video muhhabetlerine merak salarsanız yetmeyebilir 

overlocker tarafından 01/Ağu/17 15:33 tarihinde düzenlenmiştir

boş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Bende 5S 32 GB var fazlasıyla yetiyor. 1 yıldır bende telefon sadece 2 aydır icloud 50 GB depolama alanı aldım ama telefonda (yer almadan önce de şimdi de) 12 GB gibi boş yer var. Pek fotoğraf çeken birisi değilim. Bir de fotoğrafları sadece iCloud'da tutma seçeneği var, hem iCloud hem telefonda tutma seçeneği var bir de sadece telefonda tutma seçeneği var. İlk seçeneği seçeceksen ve benim gibi sürekli bağlanabileceğin wifi ağları var ise sorun olmaz fazlasıyla yeter. Yok dersen ki diğer iki seçeneği kullanacağım sürekli internete bağlanamam o zaman biraz acıtacak.

Hayırlı olsun (ve muhtemelen 128'e karar verdiğin için geçmiş olsun)..

Mustafa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

@noname hocam o nasıl bir görev çubuğudur üst çubuktur öyle ? bi ben yokum orda maşallah :D

Kafam kadar karışık valla hocam :D

çok da bişey yok gerçi çift kart iki operatör ismi ( biri netzclub biri de şeytanlı olan, vodafon aslında o lanet vodafon )şarj, hücre şebeke, wifi seviyeleri, (R) roaming (netzclub), VoLTE de konuşurken HD ses veren hizmetmiş, aktif olunca çıkıyor bazen kayboluyor, mail in yanındaki üç nokta(...) ise 23523532 tane oraya sığmayan bildirim :D 

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

edit, türk telekom sağolsun internet sinek gibi, iki kere gitmiş

noname tarafından 02/Ağu/17 14:41 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
Toplam Hit: 3778 Toplam Mesaj: 21
ios iphone iphone 6s