İphone 4S Mü, Galaxy S2 Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

torpedo_XL bunu yazdı:
    -----------------------------

Htc Sensation xe e de bir bak derim ben.

İncelemelere göre çok güzel bir cihaz.Ayrıca ses sistemi ve içinden çıkan kulaklıklar beats audio kulaklıkları.

http://www.gsmarena.com/htc_sensation_xe-4164.php

buradan özelliklerini inceleyebilirsin.

Galaxy s2 de çok güzel bir cihazdır.İphone düşünmiyorsan galaxy veya sensation güzel bir seçim olur

hocam incelemeyi gerçekten okumadın sanırım

htc nin bir kandırmasıdır bu cihaz

Normal senstion sadece yazılımsal olarak ve telefonun kapagı değiştirilerek tekrar kutulanmış

- Telefonun hiç bir donanımsal artısı yok 

- Beats Audio sadece bir ekolayzır ayarı olarak telefona eklenmiş (ses kartı normal sensation ile aynı)

- İçinden çıkan kulaklık çokta iyi degil , telefonu alıp kendi sennheiser kulaklığını takıp öyle kullanan bir çok kullanıcı var

- işlemci eski model qualcom un overclock yapılmış hali , hem çok enerji tüketiyor hemde düşük performans sağlıyor

bende almayı düşünüyordum ve çok araştırdım ayrıca performans testlerine bakarsanız LG optimus 3D , Note , s2 ve 4s in arkasından son sırada geldiğini görürsünüz. Dışarıya olan ses çıkışıda bir hayli düşük kesinlikle ne bir müzik nede bir performans telefonu değil kendisi reklamlara ve görünüşe aldanmayınız.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

bence Lg optimus 3d

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

rebellisch bunu yazdı:

evlat acısı

ilk aklıma gelen şey.

hacı 4s i nasıl kaybedersin yaa :/

millet 4s alıp kaybedip bi daha alıyo way mk o_O

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

samsungla her işini fazlasıyla yaparsın.ardaki farkı vermeye yazık olur

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

benım gordgm sadece 4s de siri daha iyi ama s2 de turkce gayet ıyı algılıo , madem telefon kaybedıosun o zaman s2 al android ıcın şöyle bı yazılım var tam senlık :) 

http://www.bilgisayarkurdu.com/cep-telefonu-icin-kilitleme-ve-yer-tespit-etme-programi-12657/

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

usta şimdi yazacağım şey tepki çekebilir  ama 4s den samsung s2 ye inersen iphone kullanıcı olarak (telefon takıntında varsa detay vs) ararsın iphonunu söylemedi deme

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Lambo bunu yazdı:

usta şimdi yazacağım şey tepki çekebilir  ama 4s den samsung s2 ye inersen iphone kullanıcı olarak (telefon takıntında varsa detay vs) ararsın iphonunu söylemedi deme

ondan korkuyorum. iphone da her ne kadar bazı kısıtlamalar olsada zaten apple bu kısıtlamalar için çözümler geliştirmiş. aslında bakılınca bir kısıtlama yok. diyor bazıları iphone da bluetotth yok. ama iphone da bir resmi internete vs çok rahat upload edebiliyorsun mail olarak atabiliyorsun. ve en önemli özelliği 4s ve 4 te ki icloud. şimdi ben kaybettim ancak içindeki veriler benim apple id min içinde duruyor. yeni cihaz aldığım anda tak diye indiricem yeni cihazıma. 

@bosluk

arkadaşım zaten iphone 4 ve 4s te bu özellik standart olarak var ve sıfır sapma ile cihazın nerde oldugunu, içindeki dosyaları görebiliyorsun. telefonu uzaktan kilitleyebiliyorsun ve iphone un içinde önemli bilgilerin varsa cihazı sıfırlayabiliyorsun. ayrıca sms te gönderebiliyorsun icloud hesabından. cihazı kilitleyince sadece sen açabiliyorsun. apple store vs dahil açılmıyor ki açmıyorlar zaten.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

rebellisch bunu yazdı:

evlat acısı

ilk aklıma gelen şey.

hacı 4s i nasıl kaybedersin yaa :/

millet 4s alıp kaybedip bi daha alıyo way mk o_O

hocam sonuçta telefon yani, 4s oldu diye kaybolmicak diye bir şey yok. kaybettik işte :) sağlık olsun napalım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

ayrıca, HTC olsun LG olsun düşünmüyorum arkadaşlar. sadece apple alternatif olarka bir cihaz olarak s2 yi görüyorum. anladığım kadarıylada galiba gerek işlemci hızı gerkese kullanım olarak 4 e rakip çıkmış bir cihaz. 4s malum biraz farklı. çünkü; iphone 4 ile 4s arasında muazzam hız farkı var. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Iphone 4S

KNOWLEDGE IS POWER!
Toplam Hit: 10762 Toplam Mesaj: 68