Iphone 5S Almayı Düşünüyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı
    krey87 bunu yazdı
    rui bunu yazdı

Müridler 5s almayı düşünüyorum, hem fiyatı hem kalitesi beni zorlamayacak gibi,  bir yandan da note4 cazip geldi fiyatı 5s ten biraz fazla.  Zaten taksit li olarak alabilirim. (taksitli avans yada normal taksit). 

5s kibar ve seri geliyor bana.  Note4 ise biraz daha kaba ve cebe sığmıyor. 

Siz ne dersiniz?  İPhone 7 nin çıkmasını beklesem 5s in fiyatı düşer mi sizce? :)) 

Dediğin gibi Iphone 7 çıkacağı için fiyat düştü yani buda şu anlama geliyo, Güncellemeyi kesecek yani sadece görüntü prestij olan bi tel alıcan fakat güncelleme olmadığı için Iphone 5S çöptür su saatten sonra

tavsiyem  Marka takıntın yok ise tavsiyem istediğn fiyat aralığında olan LENOVO Vibe P1 32 GB dir. 5000 ma batarya ve android marshmallow 6 yüklü ve 2016 çıkışlı bir telefon.

ios 10  iphone 5 e geliyor bu ne demek ? en kötü ihtimalle 5s  ios 11 i de alır belki ios 12 yi de alır. 4s 2011 den 2016 ya kadar güncelleme desteği aldı sen böyle baska bir cihaz biliyormusun ? :) 

aynısını bugun alacağın bir android telfon için söyleyebilirmisin yada o telefon yeni çıksa bile güncelleme konusunda ölümü doğuyor

yani fiyatı ile küçük telefon seviyorsanız sizin için biçilmiş kaftan.

annemin telefonu bozulsa ilk alacağım cihaz iphone 5s olur 

Voov voov voov gelmiş fanboy :D 

4s güncelleme aldıda noldu ? Sırf kullanmayın diye güncelleme verdiler resmen :D

Neyse bana kalırsa ruim sen iphone 5s al Note 4 napacan memur adamsın not almıyon birşey almıyon karı kızında yok öyle snapchatte tam ekran göresin falan :D Eğer telefonda film izlerim dizi izlerim orasını burasını kurcalarım yazılımının amına koyarım brick ederim ama düzeltirim falan diyorsan yani DUMMIES kullanıcının üstüne çıkıcaksan Note 4 .

Dummies lafına çoğu arkadaş dahil değildir ( Jailbreak yapan vs ) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Android üreticiler güncelleme vermeyip cihazı bitiriyor. Apple ise güncelleme ile bilerek kasarak bitiriyor. Son sürümde can çekişen iPhone 4S'e ios 6 yükledim cihaz uçtu resmen. Her güncellemeye yeni gelin gibi atlamayın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

@rui 6S de kullandım şuan 5S kullanıyorum 8.3 sürümlü versiyon buldum tadından yenmiyor el roketi sanki jailbreak te yapıştırdım tertermiz boşa gidip yüksek model almaya hiç gerek yok 5S candır hayırlı olsun.

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Al kardeş pişman olmazsın kesin

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Uzun süre Android kullandım. Bana göre androide verilen para haram amk. Güncellemelerini kapalı tutup 5s al. 2-3 sene daha arkana bakmazsın. İOS güncellemelerine sazan gibi atlama, çünkü apple güncelleme ile telefonu eskitiyor. İlk aldığın gün ki sürüm ile kullanırsan 5 yıl da kullanısın ;)

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı

Uzun süre Android kullandım. Bana göre androide verilen para haram amk. Güncellemelerini kapalı tutup 5s al. 2-3 sene daha arkana bakmazsın. İOS güncellemelerine sazan gibi atlama, çünkü apple güncelleme ile telefonu eskitiyor. İlk aldığın gün ki sürüm ile kullanırsan 5 yıl da kullanısın ;)

Android derken s3 kullandın herhalde hocam :) 

İmzalar Kaldırılsın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı

Android derken s3 kullandın herhalde hocam :) 

Yooo amsung j, a serileri, note serisi, lg g serisinden 2 telefon vs vs vs

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam cihaz çok kibar ve güzel ama şarjı ve o bataryası günümüze uygun değil.

kanser olursun. 3g yi kapatmanın mümkün olduğunu ben o cihazda öğrenmiştim.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

hocam cihaz çok kibar ve güzel ama şarjı ve o bataryası günümüze uygun değil.

kanser olursun. 3g yi kapatmanın mümkün olduğunu ben o cihazda öğrenmiştim.

Son güncellemelerden sonra güç tasarrufu geldi ios'a. Açınca işlemcinin hızını düşürüyor. Şarjı akşamı görüyor 5S'in. iPhoneların şarj olayına hastayım. Telefonu kullanınca anında eriyor batarya ancak kullanmayınca %80'deyse hep %80'de kalıyor. Bu Android 6'yla geldi. Dose Modu adı altında.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gorseltemas
    gorseltemas's avatar
    Erkek

iphone al kafan rahat olsun . benden söylemesi....

DUR!! neyse yürü git....
Toplam Hit: 2401 Toplam Mesaj: 22
telefon önerisi