Iphone 5S Formatlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Duras
    Duras's avatar
    Erkek

Öncelikle iyi günler. Kendi telefonum bozulduğundan dolayı evde kenarda duran iphone 5s'i kullanamyı düşünüyordum ama alette zamanında geçiçi bir şekilde annem kullansın diye icloud hesabı açıp bağlamışım. Hesaba şuan giremiyorum aynı zaman da çıkış da yapamıyorum. Hesap şifresini hatırlayamadığımdan dolayı uygulama indiremiyor format da atamıyorum. Apple sitesinden uğraştım ama şifre sıfırlama bir türlü olmadı elimde hiçbir kurtarma seçeneği yok. Acaba telefona format atmak için başka bir çözüm var mı?

Not all those who wander are lost.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Faturası varsa Apple'a ulaşıyorsun onlar uzaktan ücretsiz açıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Duras bunu yazdı

Öncelikle iyi günler. Kendi telefonum bozulduğundan dolayı evde kenarda duran iphone 5s'i kullanamyı düşünüyordum ama alette zamanında geçiçi bir şekilde annem kullansın diye icloud hesabı açıp bağlamışım. Hesaba şuan giremiyorum aynı zaman da çıkış da yapamıyorum. Hesap şifresini hatırlayamadığımdan dolayı uygulama indiremiyor format da atamıyorum. Apple sitesinden uğraştım ama şifre sıfırlama bir türlü olmadı elimde hiçbir kurtarma seçeneği yok. Acaba telefona format atmak için başka bir çözüm var mı?

sideloader'la vb. program yükleyebiliyoruz, sıfırlarsan icloud aktivasyon kilidine düşer hiçbir şey yapamazsın hocam

şu an bende de var böyle bi cihaz, en sıkıntılı cihaz bu bence bu tür işlemler için :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Duras
    Duras's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Faturası varsa Apple'a ulaşıyorsun onlar uzaktan ücretsiz açıyor.

Hocam telefon zamaninda yurtdisindan gelmisti imei kaydi falan yaptirmistik hatta. Fatura isleri de inan o kadar karisik su an.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

400-500 liraya açanlar var ama zaten ikinci elinin fiyatı ortada 5S'in. Uğraşıldığına değmez. Gerçi tamda açılamıyor telefon. App Store'dan uygulama indirmek vs sıkıntılı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Duras
    Duras's avatar
    Erkek

Hocam hesap şifresini mal gibi unutmam yüzünden şu an telefon tam verimli kullanılamıyor yani 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

iCloud'dan çıkış yapamazsın ancak ayarlarda iTunes ve Appstore kısmından çıkış yapabilirsin diye hatırlıyorum. Oradan çıkarsan yeni kimlik oluşturup sadece uygulama indirmek için o kimliği kullanabilirsin. Ancak ana hesap olan iCloud eğer şifre unutulduysa ve kurtarma seçenekleri mümkün değilse sadece fatura yoluyla telefondan kaldırılır. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Rez, merak ettim

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

bypass yapanlar var ama çok sağlıklı değil ne zaman patlar belli olmaz.

iphoneumu bul açıksa o cihazdan hayır gelmez hocam sıfırlama sakın :D

mail bilgilerini hatırlayıp sıfırlamak ya da fatura pasaport kaydı vb bulup applea açtırcaksın başka yolu yok.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

ayarlardan iphonumu bul açıkmı bak  kapalı ıse sorun yok yazılım at

iphonumu bul açık  o zaman kendı maıl uygulamasına gır ve bak aynı ıcloud ısmınde maıl acık mı  acıksa eger sıfırlama maıl ı o telefona gelır

yukardakı 2 secenek de uygun degılse sadece appstore hesabından cıkıs yap ve yenısını kur ve ıcloud la ısın olmasın

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Duras
    Duras's avatar
    Erkek
    kady bunu yazdı

ayarlardan iphonumu bul açıkmı bak  kapalı ıse sorun yok yazılım at

iphonumu bul açık  o zaman kendı maıl uygulamasına gır ve bak aynı ıcloud ısmınde maıl acık mı  acıksa eger sıfırlama maıl ı o telefona gelır

yukardakı 2 secenek de uygun degılse sadece appstore hesabından cıkıs yap ve yenısını kur ve ıcloud la ısın olmasın

hocam iphoneumu bul acik ve apple storedan cikis yaparken de sifre istiyor cihaz.

@herrero hocam senin dedigin icin de sanirim gecerli

Toplam Hit: 1030 Toplam Mesaj: 19
ios hesap sifre iphone 5s