İphone 6S İos 10.1 Yükleyen Oldumu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

arkadaşlar 10.1 geldi ama sanırım 7 için yapılmış gibi 6s kullanıcısıyım yükleme konusunda arada kaldım yükleyen test eden varmı ? Performansta pilde değişiklik oldumu ?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

yaptım 6s için ama sıkıntı yok ufak tefek bug'lar için iyileştirme yapılmış gibi daha çok
    radikal değişim yok yani.

Koca hestiy aya bedenem ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

2018'e kadar güncellemeleri sıkıntısız yüklersin. Sonra jailbreak yap telefon çökmedikçe güncelleme ile uğraşma.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

ios 10 guncellemesinden sonra iPad e şarj dayandıramıyorum. Eskisine oranla 4x 5x hızlı bitiyor. Ekranı hiç açmasam dahi bir gunde %25 gidiyor. Sizde de öyle mi?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı

ios 10 guncellemesinden sonra iPad e şarj dayandıramıyorum. Eskisine oranla 4x 5x hızlı bitiyor. Ekranı hiç açmasam dahi bir gunde %25 gidiyor. Sizde de öyle mi?

Komple sıfırla hocam bi kendine gelsin. Bu arada iPad kaç ? İmzalar kapanmadan sürümü düşür istersen.

mkyb tarafından 27/Eki/16 22:44 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı

Komple sıfırla hocam bi kendine gelsin. Bu arada iPad kaç ? İmzalar kapanmadan sürümü düşür istersen.

4 mini var. ne imzası hocam? ayrıntılara biraz uzağım. şimdi 10.1'i yüklemeye aldım. Düzelmezse sıfırlayayım bakalım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Maalesef imzalar kapanmış sürüm düşürme yapamazsın. Apple güncelleme çıktıktan sonra 10 gün falan kullanıcılara eski sürüme geri dönme hakkı verir. O sürede sürümü düşürdün, düşürdün. Düşüremedin öyle kalırsın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

hocam güncelemede yazdigi gibi iphone 7 için bir çok özellik var fakat devamında ileştirmelerde olduğu söyleniyor. ben yükledim bi fark hissetmedim açıkcası sadece ios 10 geçinca şarj değerim %20 altinda indigi zaman kapaniyordu şarji yok diye , bi ayarları sıfırladım bi de 10.1 yükledim şuan iyi. başka bi fark görmedim açıkcası. bi sıkıntın yoksa boşuna yükleme hele 16 gb ise :D

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Batarya var gösterip birden kapanıyorsa bataryanız ölmüştür telefonu 1-2 yıldır kullanıyorsanız. Yoksa batarya kalibrasyonu yapmanzı gerek :

1. iPhone’u %100 olana kadar şarj edin. iPhone’u kapalı olarak şarj etmek daha iyi. Çünkü hem daha hızlı şarj olur hem de daha az ısı yayar. iPhone’u toplam 5 saat kadar şarj edin.

2. Eğer telefonu kapalı şarj ettiyseniz şarjda iken telefonu açın. Yine telefon şarjda iken Apple logosunu görünen kadar kadar güç ve home butonlarına basılı tutarak cihaza reset atın. iPhone açıldığında şarjdan çıkarın.

Kalibrasyon işlemi bu kadar. Her güncellemeden sonra yapmanızı öneririm.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ben hiç bir fark anlamadım valla telefon aynı 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

Sarj ne durumda ?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
Toplam Hit: 1535 Toplam Mesaj: 14
i̇ps 10.1