İphone 6S Plus Alacağım Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

He bi apple android tartışması :D Bence Android al hocam ama apple de daha iyi ama android ucuz applenin rami az en iyi donanım android de ios'un yazılımı iyi apple al hocam. yok yok android . yada apple ya .

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Komünistin komünistliği parayı buluncaya, feministin feministliği kocayı buluncaya, Android'çinin Android'çiliği Apple alıncaya kadar olurmuş.

Gelelim tavsiyeye. Bence yurtdışından getir. Uluslararası 1 yıl garantisi oluyor diye biliyorum. Kesin bilgi değil araştır, aklımda öyle kalmış.

Zaten iphone 6s  alıyorsun, LG falan değil ki kronik arızası çıksın garantilerde sürünsün. Ben alsam yurtdışı alırım.

rajooonn tarafından 18/Haz/16 16:06 tarihinde düzenlenmiştir

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar , tavsiyenize uyup iphone 7 nin çıkmasını bekleyeceğim 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

Dubai'den aldık, çok da ucuza geldi (iphone6s rose 64GB 2000TL)

üstüne 138TL edevletten kayıt yaptırdık.

garantisi burda da apple garantisi aynen devam.

alırken imei nosunu apple ın sitesinden aktive edilmiş mi kontrol et mutlaka.

refurbish paketleyip daha önceden aktive edilmişleri kaktırabiliyorlar.

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

Ben de aralık ortalarında zorlu apple store'dan almıştım. 64gb 3.750idi nakite.

Şimdi için 7 yi beklemeni öneririm. Ucuz nasıl olur bi fikrim yok.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

Hocam ben de 7 yi beklemeyi düşünüyordum ama ilk çıktığı için hem pahalı olucak hem de s olması daha iyi sonuçta hatalı yerlerinin düzeltilmesi gerek. 6 s almak daha mantıklı geldi bana.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Yönetimden rica ediyorum şu vakitten sonra Android vs. iOS ya da X Markası vs. Apple kıyasını mahalle ağzında yapanlar uzaklaştırılsın. Yok yani yeter da! Yeter! Adam bişey sormuş hemen yine vay efendim Apple alanlar niye alır diye imaj atılmış.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    orheyn bunu yazdı

Hocam ben de 7 yi beklemeyi düşünüyordum ama ilk çıktığı için hem pahalı olucak hem de s olması daha iyi sonuçta hatalı yerlerinin düzeltilmesi gerek. 6 s almak daha mantıklı geldi bana.

Bende öyle düşünüyorum umarım 7 çıkınca 6s de bi fiyat düşüşü gerçekleşir 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

iphone pahalı pahalı da kime pahalı,fakira pahalı...ah bide şunu anlasalar...

The Beginning and The End.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

almanyada iphone 6s aldım tax free ile 540€'ya geldi , + kayıt vs.   daha öncede iphone5 almıştım yurtdışından garanti konusunu bilmiyorum çünkü hiç arıza çıkartmadı. en son çin'de vodka döktüler üstüne'de bozuldu diye yeniledim. yurtdışından getirt her türlü kar'a geçersin.

Toplam Hit: 2929 Toplam Mesaj: 34
iphone 6s