Iphone Mu Samsung Omnia Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaCin
    MaCin's avatar
    Erkek

Iphone mu Samsung Omnia mı?

"İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Eğer insan memleketini severse, orası dünyanın en güzel yeridir. Sevmezse orası dünyanın en güzel yeri değildir." Vizontele
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ho ben hayatımda iphone kadar saçma, berbat bir telefon görmedim.Sadece reklamı iyi.Normal bir telfon değil i phone başka birşey söyliyim.

Nokia e71 var bende çok memnunum.Annemde iphone aldı kampanyalı fakat kullanamıyor bile.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    en süperi çin malı teller. :) çakma iphone kullanıyorum, müthiş :) tv,java,wifi,radyo,hassas  dokunmaik ekran, sensör vs :) çok kral telefon :P

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek
    Oncelikle nasil bir kullanici oldugun, neler istedigini bilmelisin.Iki telefonda farkli durumlara gore iyi.Eger gelistirici isen,99-199 dolar arasina Apple Iphone SDK si alip uygulama gelistirebilirsin ve bunu apple store da satip para kazanabilirsin :) Fakat diger yandan Samsung un icinde windows mobile var buna c++,c#,vb vs gibi .net tabani dillerle uygulama gelistirip satabilir ve rahatlikla deploy edebilirsin telefona.Ama yok gelistirici degilim diyorsan neler istedigini ne ozellikler kullanmak istedigini telefonla napmak istedigini iyice belirlestirmen lazim ? hangisi iyi dige yazmissin , ama hic bir anlami yok ikiside cok farkli urunler.Zumsuk arkadasim kotulemis telefonu fakat yok oyle birsey.Ne istedigine gore 2 telefondan biri senin icin kral biri cop olur :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celoron
    celoron's avatar
    Erkek
    t-mobile g1 with google android :)

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems. Linus Torvalds
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Felony
    Felony's avatar
    Erkek

IPhone'un görüntülü konuşma özelliği yok mesela...(3Gs de bile yok) diğer tüm özellikleri mukemmeldir.
    Gün geçttikçe yazılımcı ve yazılımları artıyor..

Omnia sistemi (PPC) pek hızlı değil... kullanımı kolay ama iphone dan da ileri değil

Teknolojiye meraklıysan iphone'un 3Gs sini al

tavsiye ederim..

Güçsüz halklar güçlü liderler çıkarır, güçlü halklarınsa lidere ihtiyacı yoktur. "Viva ZAPATA"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    2-3 aydır samsung omnia kullanıyorum, kesinlikle pişman olmayacağın bir alet, kutusunda yazdığı gibi "a truly all in one phone" güncel teknolojilerin hepsi var. çok rahat edersin. enteresan özellikleri de var. mesela telefonu yan çeviriyorsun, ekran da dönüyor. mesela telefonun masada duruyor, biri seni aradı, meşgulsun, telefonu ters çeviriyorsun, susuyor. mesela optik mouse var üzerinde, parmağını üzerine koyup laptop gibi kullanıyorsun. gerçekten harika bi telefon. tavsiye ediyorum herkese
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek

omnia guzel bi telefon evet. windows mobile olmasi ayri bi guzellik. arayacagin her turlu $ey var, tek eksigi klavyesi olmamasi. bi ara kullanmi$tim ama klavyesiz oldugundan ali$amadim.

klavyeli bi cihaz istersen, sony ericsson xperia x1 tavsiye ederim, uzun suredir kullaniyorum ve cok memnunum.

iphone, omnia arasinda kalirsan iphone almani tavsiye ederim. (goruntu, ekran kalitesi, ve dokunmatik ekran konusunda)

aslinda senin ihtiyacina bagli biraz bu secim, windows mobile platformu istiyorsan,  kaliteli camera ozelligi istersen omnia.

secim senin.... 

nox...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celoron
    celoron's avatar
    Erkek

buda işletim sistemi google nin yaptığı open-source androidli  t-mobile g1 in resimleri;

açıkçası işletim sisteminin open-soucre olması ve bunu googlenin yapması sayesinde daha çok gelişir :) bknz:google yaptığı her işte en iyisi :P

http://www.boygeniusreport.com/wp-content/uploads/google_g1_phone_desktop.jpg http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2008/10/29/g1-460.jpg

buda iphone ile görüntüsünün katşılaştırılması;

http://farm4.static.flickr.com/3187/3039794823_d1446478d5.jpg

fiyatı ise t-mobile ın kendi sitesinde en son baktığımda 250$ idi.

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems. Linus Torvalds
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek
    bende omnia ile iphone arasinda kararsiz kalmistim tercihimi iphone dan yana kullandim suan kesenlikle pisman degilim cok rahat tavsiyede edebilirim pisman olmazsin.

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

samsung omnia i8910 HD

al bakalım ayfonda neymiş :) 

...said addicted.
Toplam Hit: 3358 Toplam Mesaj: 14