İphone SE 2 Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Ben asus zenfone 5 kl620 olan modeli kullaniyordum 1 yildir, 1 aydir iphone se 2020 olani aldim arada kullaniyorum ekrani cok kucuk geliyor, Kucuk olsun diye aldim zira suan ki 11 serilerinde 5g olmadiigi icin almadim. Airpodslarla kullanirken filan cok rahatlik sagliyor bana ios. 

pil olarak iphone 8 ler gibi. 11 serileri pil olarak daha iyi. 11 serilerindeki ki gibi pil suresi beklemeyin.

Eger aceleniz yoksa bekleyin apple bu sene 4 telefon piyasa suncak.  

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

sonra kaçak die telefon kapanmasın?

hepsiburada kampanyasında iphose se 128 gb koymamışlar, 64 gb için 630 TL geri ödeme veriyor, 600 da ek ödemeyle 1230 TL ye geliyor.

samsung s3 miniyi versem teklif ettiği 45 TL + 600 TL geri ödemeyle birlikte 645 TL ye ittirebilir miyim acaba :)

İmeisini aldığın telefon bir daha kullanılmadıktan sonra veya imeiyi başka cihazlarada atmadıktan sonra hiç bir şey olmaz. 

Hepsiburada kampanyası düşündüğün gibi değil. Önce iPhone'u alıyorsun sonra kampanyaya başvuruyorsun. Kaldı ki cihazları Hepsiburada değil Evofone alıyor. Evofone telefon eline ulaşınca açıp inceliyor ona göre teklifte bulunuyor. Tabi cihazın içini açarken cihazında içine ediyorlar.

Bir örnek :

https://www.sikayetvar.com/hepsiburada/hepsiburada-eskiyi-getir-yeniyi-gotur-kampanyasi-1

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

sonra kaçak die telefon kapanmasın?

hepsiburada kampanyasında iphose se 128 gb koymamışlar, 64 gb için 630 TL geri ödeme veriyor, 600 da ek ödemeyle 1230 TL ye geliyor.

samsung s3 miniyi versem teklif ettiği 45 TL + 600 TL geri ödemeyle birlikte 645 TL ye ittirebilir miyim acaba :)

İmeisini aldığın telefon bir daha kullanılmadıktan sonra veya imeiyi başka cihazlarada atmadıktan sonra hiç bir şey olmaz. 

Hepsiburada kampanyası düşündüğün gibi değil. Önce iPhone'u alıyorsun sonra kampanyaya başvuruyorsun. Kaldı ki cihazları Hepsiburada değil Evofone alıyor. Evofone telefon eline ulaşınca açıp inceliyor ona göre teklifte bulunuyor. Tabi cihazın içini açarken cihazında içine ediyorlar.

Bir örnek :

https://www.sikayetvar.com/hepsiburada/hepsiburada-eskiyi-getir-yeniyi-gotur-kampanyasi-1

orijinal telefonu göndericem, içini açıp bana fiyat verecekse o iş zor.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

2020 yılı bu zamana kadar ki telefon marka ve modellerine göre satış oranları :

SE 2 bu telefonlar arasında en son çıkmasına rağmen resmen yardırmış.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Şu telefonda gözüm var ama param yok.ç

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Şu telefonda gözüm var ama param yok.ç

Telefon güzelde bataryası işlemciyi kaldıramıyor. Biraz kurcalarsan şarj yüzdesinin geri sayım yapar gibi saniye başı azaldığına şahit olabilirsin.

Toplam Hit: 7645 Toplam Mesaj: 67
epıl