İphone SE Vs İphone 6

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Gidip Casper marka giriş seviyesi Mediatek işlemcili telefon alırsan tabi beğenmezsin Android'i.

Hepsiburada'da 32 GB SE 1.900 falandı oraya bir bak derim.

Hocam 3gb ram 8 çekirdek olunca insan en azından 100mblik oyunda kasmasın ister gayet normal 😁

GPU neydi ? GPU emekti. GPU aşktı.

Ek olarak o telefonda ki 1080p ekranında oyunlarda kasmasına sebep gösterebilirim. Dandirik işlemcinin üstüne koyuyorlar 1080p, 2K ekranı sonra biraz zorlayınca telefon kasıp ısınıyor ve şarjı sömürmeye başlıyor.

Ayrıca isterse 10 GB ram olsun işlemci kötü olduktan sonra işe yaramaz. Bunu rami çok olan, dandik ekran kartlı oyun bilgisayarlarına benzetebiliriz.

-----------------------

Ois için ise LG'nin 3 yıl önceki G2 modeli için çıkardığı reklam esprili bir dille anlatıyor.

https://youtu.be/KqMyMfJ9y-0

Apple ilk 6 Plus ile kullanmaya başladı 7'ye kadarda hep Plus modele özel kaldı ois. iphone 7 ile birlikte standart oldu. 2017 yılındada bi zahmet standart olsun artık.

5s gibi foto çekebileceksem koyim oise hacı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

5S'in fotoğraf kalitesi o kadar iyi değil ki zaten ? 6S ile birlikte adam oldu iphonelarda kamera. 6S kamerasını kullanan SE'de iyi tabi sonuç olarak.

OIS bana gerekmez deme. Videolarda jöle etkisi oluyor olmayınca. Ek olarak fotoğraflarda daha hızlı netlemene ve gece fotoğraf çekimlerinde netlemeyi kaçırmamanı sağlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

5S'in fotoğraf kalitesi o kadar iyi değil ki zaten ? 6S ile birlikte adam oldu iphonelarda kamera. 6S kamerasını kullanan SE'de iyi tabi sonuç olarak.

OIS bana gerekmez deme. Videolarda jöle etkisi oluyor olmayınca. Ek olarak fotoğraflarda daha hızlı netlemene ve gece fotoğraf çekimlerinde netlemeyi kaçırmamanı sağlar.

Hacı 5 kullanırken çok memnun değildim kameradan.

ama 5sin çekimi bana göre gayet yeterliydi. kalkıp da profesyonel bir şey beklemiyorum. sağda solda 1 2 hatır fotosu çekerim o kadar.

5s bana gayet yeterli geliyordu. eğer SE ninki 5s gibi iyiyse -ki sanırım daha iyi. bana yeterli gelir gibi.

şu gidişle 10 15 gün pusuda kalcam iyi bi cihaz denk gelirse alcam. denk gelmezse sıfır almayı düşnüüyorum.

Toplam Hit: 2943 Toplam Mesaj: 24
iphone iphone telefon iphone 6 telefon iphone se