Iphone SE Yamuldu.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

5 ve 5S ile kasaları aynı olabilir ama içerisi farklı.

Çin malı çakma kasalar dandik olur bulaşmayın. Boyası atar, kolay çizilir vs. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Çok güzel bi çalışma yapmışsın öncelikle tebrik ediyorum. Özellikle uğraşsak sıfır hata bunu yapamayız.

Farklı bi kasa kullanımına karşıyım. Kesinlikle aynı materyal kalitesinde olmayacaktır. Çok kolay çizilir ve soyulma olur. İnsanın morali 2 katı bozulur. 1400 TL'ye de karşıyım. Yazık günah. Kolay mı kazanılıyor bu paralar.

Benim anlamadığım. İlla bu servis değişim mi yapmak zorunda. Gönder servise deki bunu düzeltin gönderin. Nedir yani, ekranı söküp bi alüminyumu düzeltme yapamayacaksa ne işe yarıyor bu servis. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Bence böyle kullan bir farkın olsun. O ses tuşunu hallettiğin anda sorun kalmaz. ;)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Bence böyle kullan bir farkın olsun. O ses tuşunu hallettiğin anda sorun kalmaz. ;)

aynısına bükülebilen ekran diye seneye para verecek siktir et

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    kvasir bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

aynısına bükülebilen ekran diye seneye para verecek siktir et

kvasir hacım öyle iphone manyağı bi adam değilim. Çok param da yok.. turk telekom üzerinden taksitle almıştım halen ödüyorum :) 1000 lira ödemesi kaldı 2400'e almıştım. Apple onarım merkezine gönderebilirsem 500 liraya razıyım.

Toplam Hit: 4520 Toplam Mesaj: 46
iphone iphone bükülme