İphonelular Jailbreak Yapmadiysaniz Yapin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Yani bence yapmalisiniz

Bende yuklu olanlar

Activator bir cok ozelligi var kullanimi karisik ama cozulur orn saate cift tikkayinca x programi ac wifiyi acinca hucreseli devre disi birak vs vs vs

Aklocationx sahte konum olusturma

Bolt pil simgesini kaldirr

Cctoggles denetim merkezini kisayol ekle cikar azalt cogalt ben wifi ve 3g butonu ekledim kisacasi android tarzi menu ac kapa

Exkey klavyeye ust sutun olusturur rakamlar ekler

Lock screen tool kilit ac'a istediginizi yazin

Phone buzzer arama aninda karsidaki teli acinca titretiyo arama tonunu duymak istemeyenlere

Powerbanner sarj %20 altina inince cikan uyariyi kaldiriyo 

Swipenav klavye ustunde parmaginizi kaydirarak imleci harfler arasinda ikeri geri yapar

Zeppelin operator ismini kaldir logo yada isim yaz

Arama menusunde telesekreteri kilit ekraninda kamera ikonunu kaldirdim o hangisi unuttum 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Tamam yaparız sağol,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Tamam yaparız sağol,

:)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhonelar Jailbreak yapmadan çöpten farksız zaten.

Not : Ayrıca her önününüze gelen şeyide kurmayın telefon elma logosunda kalır iTunes'tan sürüm yüklemesi yaparsınız tekrardan tüm bilgileriniz silinir vs uzun iş.

mkyb tarafından 03/Eki/15 13:45 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

9.0.2 jailbreak yayaınlansın yapıcam

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Yazdan önce çıkmaz hocam boşuna bekleme.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

jailbreak yapınca neler yapabiliyoruz mesela?

şarj süresi artıyor mu?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mercan
    mercan's avatar
    Erkek

bende iphone 4 var.ios8 ve sonra yüklenmiyor.ios9 jailbreak yapabilir miyim ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

jailbreak yapınca neler yapabiliyoruz mesela?

şarj süresi artıyor mu?

hocam adam yazmış ya en basit kısaca neler yapıldığını onun yazdığı şeyler normalde yapılıyor mu ki 

bazı uygun olmayan uygulamalar var iphonun markete koymayı reddettiği mesela onları filan açabiliyorsun 

ama garanti kapsamı dışı kalıyor telefon bir de güvenlik konusunda sıkıntı yaşama ihtimalin var  

apple marketin onaylamadığı uygulmalrı yüklüyorsun sonuçta adamlar içine ne yerleştirdi bilemiyorsun 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Yazdan önce çıkmaz hocam boşuna bekleme.

o kadarda değil hocam.. en fazla 2 ay içinde çıkar. Zaten jailbreak videosunu yayınladılar yani kırdılar İOS 9'u. Tools'un eksiklerini tamamlayıp yayınlayacaklar

Cigu bigule :(
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

bankacılık vs işlemlerinde güvenlik açısından sıkıntı olurmu

le le le sakine
Toplam Hit: 2808 Toplam Mesaj: 23
i̇phone jb jailbreak tweak