folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İpsiz Sapsız Bir Adam Yaşamak Amacıyla Yurtdışına Nasıl Gider?

İpsiz Sapsız Bir Adam Yaşamak Amacıyla Yurtdışına Nasıl Gider?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    yorgoangelopoulos bunu yazdı
    Yigit bunu yazdı

kenarda 20-30 bin tl biriktirirsen vasfın ne olursa olsun yurt dışına kapak atıp orada tutunma ihtimalin var.

Gidip denedin mi? Öyle bir ihtimal sıfır. Davulun sesi uzaktan hoş gelir, kimse gidip yaşamadan atıp tutmasın bence. Ha yok becerebildiysen bunu diyeceğim yok, ama en az 3 farklı ülkede yaşamış biri olarak ihtimali söyleyebilirim. Sıfır. Hele arkadaşın bahsettiği şartlarda burada dilencilik yapmak yüzde bir milyon daha mantıklı.

tutunma ihtimalin var demek büyük ihtimalle tutunursun demek değil. 
    Bu paranın büyük kısmı zaten pasaport, yol, ilk 1 ay kalacak, iş arayıp bulabilecek zamanına kadar anca yeter. 
    İpsiz sapsız bi adam için riske edilebilir olarak görüp yazdım. Tabiki denemedim bende o göt yok :)
    Evli olmayıp, çocuğum olmasa bende o göt olurdu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Nitelikli eleman olmak düşündüğünden daha kolay, kolayca uzamanlasabilecegin soft skill işlerine bak. Is bulup gidersin 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Nitelikli eleman olmak düşündüğünden daha kolay, kolayca uzamanlasabilecegin soft skill işlerine bak. Is bulup gidersin 

Ceku, biraz açar mısın balım?

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

800-1000 Dolar arasını kiraya ayır 500 Dolar yeme içme 500 Dolar iş arama masraf yan masraf ayır 2K Dolar 1 ay iş araman için gereken para.

Yol parası pasaport ot bok falanı filanı işlerin iyi gitmemesi aksilikleri de göz öünde bulundurarak minimum 60 Bin Türk lirası ile Canadaya git. Canadadaki Türklerin videolara bakıyorum da  en ılımlısı canada gibi

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

800-1000 Dolar arasını kiraya ayır 500 Dolar yeme içme 500 Dolar iş arama masraf yan masraf ayır 2K Dolar 1 ay iş araman için gereken para.

Yol parası pasaport ot bok falanı filanı işlerin iyi gitmemesi aksilikleri de göz öünde bulundurarak minimum 60 Bin Türk lirası ile Canadaya git. Canadadaki Türklerin videolara bakıyorum da  en ılımlısı canada gibi

Turist vizesi ile nasıl iş arayacağım?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O muhabbet 80'lerde kaldı. Şuan hiç bir şey yapamazsın oralarda. Kaldı ki devlet izin vermez zaten. Oturma izni alamazsın. Kaçak yaşayayım desen şakası yoktur direk sınır dışı. 

Turist vizesiyle kimse iş vermez. Kaçak işçi çalıştıran şirketlerde sağlam cezalar kesiyorlar. 

mkyb tarafından 08/Şub/20 14:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar, tabiri caizse ipsiz sapsız bir adamım. Önemsiz bir önlisans mezuniyetim, donuk halde bir uzaktan eğitim lisans kaydım var.

Emlak işiyle uğraşıyorum, nitelikli eleman değilim. İngilizcem B2-B1 arası. Haritanın bize göre sol tarafında kalan her yer olabilir. Var mı benim gibi olanlar için Türkiye'de yaşamak dışında bir opsiyon?

Yoksa sikeee sikee burda yaşamak zorunda mıyım?

Kolay yolu anlatıyorum. Brezilyalı kadınlar deli gibi türk dizisi izliyor ve burayı merak ediyor. Kötü ingilizcenle irtibat kur davet et yalnız fakir olduğunu gizleme dürüst ol. Brezilyalılar dindar olur hemen din olayını hallet katolikler 2 seneden önce vaftiz etmez ortadokslar 1 seneden önce vaftiz etmez sen protestan bir kiliseye git cemaate ismini yazdır. Şimdi sıra buluşup dolaşmaya geldi bütçen ayda 2000 olmalı fazlası değil. 1 ay içinde hamile bırakmaya çalış. Evlilik nerede olursa olsun artık gel git yapabileceksin ve tüm dünyaya seyahat edebileceksin bu vizesiz seyahat özgürlüğü sana her ülkede çalışma şansı verecek (3 ile 5 yıl arasında). Bu arada brezilyalı kadınlar genel olarak çok çirkindir. Bol şans.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yonja türü uygulamalara gold üyelik alarak gitmek istediğin ülke ile ilgili konumda bol kişi ile tanışmayı dene.

mutlaka seni oraya götürmek isteyen biri çıkacaktır.

takılmalık birkaç uygulamada geziniyordum bir dönem.

aklı başında biri ile tanışıp yurt dışına götürmek isteyen en az 4 kişi olmuştu 3 ayda.

evet yaşları senden büyük olacaktır. tutup 18 yaşında lolitanın sana maddi manevi güç sağlamasını bekleme.

ne varsa milf ile maturelerde var.

tanrı onların kalbine merhamet koymuş olmalı.

iyi bir birliktelikten sonra sana sunmayacakları imkan yok diye düşünüyorum.

yüzünde ve ellerinde yılların yorgunluğundan gelen o tatlı kırışıklıkları düşün. hala yıllar eskitememiş onu.

kendini merhametli maturelerin ellerine bırak. onlar sana karmaşık şefkatle yaklaşıp ışığa doğru götürecekler.

beline kuvvet bol şans.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

@mkyb Haklısın, turist vizesi işi yaş.

@zalimadam Tinder'da gold üyelik almıştım, onda passport diye birşey var. seni seçtiğin konumdaki insanlara gösteriyor. gitmek istediğim ülkeye kendimi ışınlasam, ordan bi manita şekli bulsam... Böyle 110-120 kilo civarı, çirkin, götünde yarım kilo bok bi zengin teyze...

@RETRET Brezilya'lının beni oraya götürmesine gerek yok burda sikip çoğaltsam da olur mu diyorsun RETRET hocam? Yaşlı sikeceğime çirkin Brezilyalı sikerim, bildiğim kadarıyla inanılmaz götleri oluyor.

Mylitta tarafından 08/Şub/20 15:03 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

@mkyb Haklısın, turist vizesi işi yaş.

@zalimadam Tinder'da gold üyelik almıştım, onda passport diye birşey var. seni seçtiğin konumdaki insanlara gösteriyor. gitmek istediğim ülkeye kendimi ışınlasam, ordan bi manita şekli bulsam... Böyle 110-120 kilo civarı, çirkin, götünde yarım kilo bok bi zengin teyze...

@RETRET Brezilya'lının beni oraya götürmesine gerek yok burda sikip çoğaltsam da olur mu diyorsun RETRET hocam? Yaşlı sikeceğime çirkin Brezilyalı sikerim, bildiğim kadarıyla inanılmaz götleri oluyor.

Roberto Carlos gibi bacakları kaslı ve o kas tabakasının üstünde tombalak götleri çirkin çeneleri ve kapkara kukuları oluyor. Dişlek ve kalın saçlılar. Kokmamaları dışında pozitif yan göremedim. Aynı anadolu kezbanı gibiler hiç fark yok. Çift kale maç yaparsınız deli top oynayanları var bir tanesi beni çalım manyağı yapmıştı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 7984 Toplam Mesaj: 70
sıkıldım ben burada