İptal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

xd haci ac bi konu koy hepsini altina. her domaine 1 konu olmaz ki. anasayfanin yarisi senin konularinla dolu

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

valla domain satış sitesine döndü :D Tahribat domain hosting hizmetleri vs. :D dsadhb

buralar eskiden dutluktu..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

adam 10 yıldır bugünleri beklemiş, siz gelmiş adama tek tek konu açma diyorsunuz, olacak iş mi, tek başlıkta kaybolup gitsin mi istiyonuz :)

en son 2013 te açtığı konu: "bu domain ne kadar eder"

ona da kimse cevap vermemiş zaten.

(=

LynXMaSTeR tarafından 08/Ara/22 15:58 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı : xd haci ac bi konu koy hepsini altina. her domaine 1 konu olmaz ki. anasayfanin yarisi senin konularinla dolu

Üstadım bi yonden haklısın fakat açık arttırma farklı , teklıf usulu farklı ayrı ayrı satışa sunulması gerekiyor hepsi için zaten ayri bi portfoy oluşturuldu .. 

Darksun tarafından 08/Ara/22 16:10 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    yolbulucu bunu yazdı

xd haci ac bi konu koy hepsini altina. her domaine 1 konu olmaz ki. anasayfanin yarisi senin konularinla dolu

r10.netteyim gibi hissediyorum bende :)

alanlar bunlarla ne yapacak yazmıyorlar ya ayıp ediyorlar :)

hayırlı satışlar

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Darksun bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı : xd haci ac bi konu koy hepsini altina. her domaine 1 konu olmaz ki. anasayfanin yarisi senin konularinla dolu

Üstadım bi yonden haklısın fakat açık arttırma farklı , teklıf usulu farklı ayrı ayrı satışa sunulması gerekiyor hepsi için zaten ayri bi portfoy oluşturuldu .. 

ben de ayakkap satıyorum. anasayfayı ayakkap konusu doldurayım

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Darksun bunu yazdı

ben de ayakkap satıyorum. anasayfayı ayakkap konusu doldurayım

guzel insan saygı duyuyorum eleştirilere tabikide açıgım fakat siz ne kadar yorum yaparsanız konu up oluyor  yukarı tasınıyor  cvp vermemek için zor duruyorum ..ihtiyacı olan sadece teklif te bulunsa konu bukadar uzamayacak .. benim konu açmam rahatsiz etti ise .. site yonetimine şikayette bulunur site yonetiminden gerekli uyarıları alırsam .. tabiki de üstüme düşeni yaparım .. sizin yaptıgınız sadece konu baltalamaktan başka bişey değil .. bu tip konular forma canlılık katar her zaman .. forumda kotü bişey paylaşmıyoruz .. ihtiyacı olan katılır ihtiyacı olmayan bakar geçer 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

@darksun hocam insanlar haklı olarak rahatsızlıklarını söylemiş. Burayı diğer forumlarla neden karıştırıyorsun ki. Yönetime bildir vs. Yönetimde senin forumu bu şekilde suistimal ettiğini görmemiş demek. Her gün forumu birileri bir yere çekmeye çalışıyor. :) hayırlı satışlar. Ama böyle sürekli gözümüze girmesi gereken bir konu değil satışlar. 

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wordros bunu yazdı

@darksun hocam insanlar haklı olarak rahatsızlıklarını söylemiş. Burayı diğer forumlarla neden karıştırıyorsun ki. Yönetime bildir vs. Yönetimde senin forumu bu şekilde suistimal ettiğini görmemiş demek. Her gün forumu birileri bir yere çekmeye çalışıyor. :) hayırlı satışlar. Ama böyle sürekli gözümüze girmesi gereken bir konu değil satışlar. 

hocam suistimal derken nerde suistimal edilmiş . ben bundan 10 sene oncede  hosting ve radyo hosting konusunda bolca konu acar ve satışlarımı yapardım kimsede bişey demekdi aksine daha yok mu diye soranlar olurdu  .. yani anlamadiğim 10 yıl sonra ne değişti insanlara ne yanlış gelmeye başladı . cok ta onemli deil satış konusu olarak bakmayın bu nasıl bi anlayışşızlıktır .. nasıl bi cekmemezliktir .!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Çekememezlik mi? Yapma hocam. Böyle düşünmene üzüldüm. 

alektamovikmovik