İPTV

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek

Fornda iptv işi ile uğraşan var mı? Kullandığım kapanmış  veya alıp kullanan ve memnun olandan tavsiye beklerim :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek

Karizma ile yazıştık 3 gün sonra satış olacakmış o sırada boşta kaldık :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

karizma sunucuları saglamdır tavsiye ederim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Ben ne zaman ip tv konusu açsam bu karizma nickli mürid kendi konusuna ateşleme yapıyor :) cihaz + ip dedim hemen oda zıplamış , cihaz+ip tv diye :) serbest piyasa tabii ki herkes her şeyi yapabilir ancak böyle basit hareketler yakışmıyor :) 

ben iptv ci değil elektronikçiyim , izlediğiniz yayınların yeri gelirse sunucu/anten kurulumlarını , radyo vericilerini , kullandığınız ve içine elektrik giren eşyalarınızın tamir kısmındayım, 10 yıl önce de ccam server , ip işimiz vardı şimdi böyle konu açıp isteyen olursa diye veriyoruz.

ama normal piyasa da olduğu gibi çok kişi mesaj atıp sadece öyle kalıyor , verdiğimiz hiç bir yayında kimseyi mahcup etmedik yalnız bırakmadık , gerçekte de kalite pek tercih edilmez :) yardım için mesaj atan hocam şöyle yapsak böyle yapsak , şu programı şu hale getirebilir miyiz gibi kelimeler eden adamlar başka konuda karizmadan al gibi tavsiye değil direkt konu açıyor , ticaret serbest ama iki yüzlülük sınırlı olmalı :) 

tabi bu pek önemli değil , benim yayınlarım donmadı , satış durmadı , siz yayınlarınız açılana kadar bekleyin artık , ha açılınca da +3 +5 ay kusur süresi hediye isteyin , biz yayın kesilirse öyle yapıyorduk. Kolay gelsin. 

Roark tarafından 24/Eyl/19 00:22 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Ben ne zaman ip tv konusu açsam bu karizma nickli mürid kendi konusuna ateşleme yapıyor :) cihaz + ip dedim hemen oda zıplamış , cihaz+ip tv diye :) serbest piyasa tabii ki herkes her şeyi yapabilir ancak böyle basit hareketler yakışmıyor :) 

ben iptv ci değil elektronikçiyim , izlediğiniz yayınların yeri gelirse sunucu/anten kurulumlarını , radyo vericilerini , kullandığınız ve içine elektrik giren eşyalarınızın tamir kısmındayım, 10 yıl önce de ccam server , ip işimiz vardı şimdi böyle konu açıp isteyen olursa diye veriyoruz.

ama normal piyasa da olduğu gibi çok kişi mesaj atıp sadece öyle kalıyor , verdiğimiz hiç bir yayında kimseyi mahcup etmedik yalnız bırakmadık , gerçekte de kalite pek tercih edilmez :) yardım için mesaj atan hocam şöyle yapsak böyle yapsak , şu programı şu hale getirebilir miyiz gibi kelimeler eden adamlar başka konuda karizmadan al gibi tavsiye değil direkt konu açıyor , ticaret serbest ama iki yüzlülük sınırlı olmalı :) 

tabi bu pek önemli değil , benim yayınlarım donmadı , satış durmadı , siz yayınlarınız açılana kadar bekleyin artık , ha açılınca da +3 +5 ay kusur süresi hediye isteyin , biz yayın kesilirse öyle yapıyorduk. Kolay gelsin. 

Neye kızdın ki adam tbt de en çok IPTV satışını yapan ve müşteri memnuniyeti yüksel olan kişi.

Tabik bu işi yapan tek kişi değil.

Ama IPTV denince her tbt müridinin aklına karizma gelir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Karizma59
    Karizma59's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Neye kızdın ki adam tbt de en çok IPTV satışını yapan ve müşteri memnuniyeti yüksel olan kişi.

Tabik bu işi yapan tek kişi değil.

Ama IPTV denince her tbt müridinin aklına karizma gelir.

Eyvallah destekleyen ve olup olmadığımız her ortamda yanımda duran müridlere teşekkür ederim . Diğer arkadaşı kale almıyorum yazdıkları çokta önemli değil . Sistemi sıfırlıyoruz 3 gün içinde kaldığımız yerden hızlıca devam Allah’a emanetsiniz 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

bu iptv işleyişi nedir ne değildir anlatabilecek biri var mı , mesela bazı yerlerde ücretsiz tool varken bazıları yıllık ücret vs alıyor.

Ignorance is bliss.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edesifree
    edesifree's avatar
    Erkek

Roark sen şimdi buraya kendi reklamını yapmak için yazdın yoksa amacın birşeyler 

PaylaşaMamak mi bir paylaşım yapta görelim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    edesifree bunu yazdı

Roark sen şimdi buraya kendi reklamını yapmak için yazdın yoksa amacın birşeyler 

PaylaşaMamak mi bir paylaşım yapta görelim.

özeti bende bu işi yapıyorum yıllardır ama agrasif satışa girmedim diyo 

ben şunun tarafındayım çok müşteri yerine az kaliteli müşteri öyle olunca o az kişiye daha kaliteli hizmet veriyosun

karizmaya gelince adamın her bi boku haber vermesi çok hoşuma gidiyor aldığımdan beri belki 10 defa anca girdim bunun 5 tanesi dizi için adam sorun olduğunda sonu kabuleniyor

ben alfaip tvde kullandım adam bir türlü kabullenmiyo tvde hız testi alıyorum hemde kendi sistemlerinde hız 22.mb diyorum ki donuyor asla donmaz vsvs ukalaca tavırlar video çektim hız testini aldım girdim donuyor video gönderdim cevap bile vermediler

işin özeti artık müşteriler interaktif yapının yanında birebirlik arıyor. bunu milyonlarca müşterisi olan firmalar call center ile yada birbir arayarak "geçen şöyle işlem yaptınız memnun kaldınız mı" diye soruyor çözümleme konusunda sorunun varsa çözülürmü bilinmez ama en azından istatisksel orana vuruyorlar

neyse çok konuştum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

ip tv karizmadan alınır.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
Toplam Hit: 3547 Toplam Mesaj: 31
iptv