folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Irak"Dan Gelen Garip Telefon

Irak"Dan Gelen Garip Telefon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    yerinde olsam arandıkça kazana üye olur o salak aradıkça kontör kazanırdım :P

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    oha abi dün de beni aradılar gece 2 de özel numaradan müzik çalıyo a rakda ırakça :D bişiyler sölüyolar 3-5 erkek dügün ortamı gibi biyer kapadım sonra tekrar açtım daha sakindi devamlı bişşiyler konusuyolar 2-3 kere daha aradılar teli kapatmak zorunda kaldım ahah

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibadeath
    ibadeath's avatar
    Erkek

endiselenmeye basladim artik. bir isaret olabilirmi bu ? neredeyse hergun bombali saldirilara maruz kaliyor Iraq halkı. insanlik namina yardım cagrisi yapiyor olmasinlar. ilk mesajimda belirtmistim muzik dinletildi son aradiginda, buyuleyici bi muzikti kisa bir nakaratini dinleyip kapadim sozleride o an beni etkilemisti zaten ilginc olan ise muzigin sozlerinin turkce olmasi. +964 770834....diye gidiyor basbaya Iraq'in ulke kodu bu " +964 ". daha avukata gitmedim ama bi sonuc cikcani zannetmiyorum. korkarim numarami deismekten baska carem yok ..

a fix for grace
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    hep aynı numara arıyorsa turkcelli arayıp o numaranı seni aramasını engelleyebilirsin veya telefonun destekliyorsa blacklist programını yükle tamamdır

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibadeath
    ibadeath's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:
    -----------------------------
    hep aynı numara arıyorsa turkcelli arayıp o numaranı seni aramasını engelleyebilirsin veya telefonun destekliyorsa blacklist programını yükle tamamdır

blacklist kulaga hos gelior.

a fix for grace
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibadeath
    ibadeath's avatar
    Erkek

la bu gene arıyor :SSSSSSSSSSSSSSSS

yardım !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a fix for grace
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

ibadeath bunu yazdı:

la bu gene arıyor :SSSSSSSSSSSSSSSS

yardım !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

konuşmayı kaydet, at nete bi bakalım belki arapça bilen vardır 

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek
    haftaya bağdata gitcem yapmayın böyle şeyler tırsıyorum :|

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibadeath
    ibadeath's avatar
    Erkek

kuzey Irak dan korek adli bi hat sirketine aitmis numara barzaninin sirketlerinden biri -_-

%3c3c3c3cff 

mod notu : lütfen eklediğiniz resimler sayfayı mahvetmesin, azıcık kesip kırpmak hem çok vakit almaz hem de eğlenceli olur sanırım. Zaman öldürmüş olursunuz.

a fix for grace
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    hocam korkma o olay dolandırıcılık olayı.. seni ülke dışı ve başka ülkelerden arıyorlar ve o numarayı aramanı istiyorlar sende o numarayı arayınca bazı yollar sayesinde o kişiler kontör kazanıyorlar ne kadar uzun arama süresi yaparsan o kişiler o kadar kontör kazanıyor arkadaşımada böyle bişey olmuştu başka ülkeden aramışlardı oda açmıştı onları aramıştı daha sonradan öğrendik öyle olma ihtimali yüksek.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 7292 Toplam Mesaj: 42