İş Arayanlar (Callcenter)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Merhaba mürid/mürideler,

Ümraniye merkezli bir callcenter kuruluyor. Callcenter dünya devi bir markanın müşterilerine destek verecek. Öyle pazarlamacı kafasında olan yurdum callcenterları ile karıştırmayın. Bana aktarıldığı kadarı ile;

- 5 gün mesai

- 3000 net maaş + Prim , SSK (Yol, Yemek durumunu bilmiyorum)

- Aşağıdaki dillerden en az birine de hakim olmalı, önem sırasına göre yazıyorum.

Almanca, Fransızca, İspanyolca, Flemenkçe, Arapça

- Yaş sınırı, askerlik durumu hakkında bir şey aktarmadılar. Ama askerlik ile ilişiği olmamak tercih sebebi olabilir.

İlgilenenler cvlerini natnaak@yandex.com adresine gönderip bana öm atabilir. Sanırım biraz aciliyeti olan bir durum. Dün konuştuk, bugün bir gelişme var mı diye sordular. Firma detayını şu an için veremiyorum. Yarım elma gönül alma diyeyim. :)

İyi günler.

İpimle kuşağım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

sanırım forex işi?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

sanırım forex işi?

Yok hocam değil.

İpimle kuşağım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Yarim elma apple mi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Girenlere hayırlı olsun.

Konuya up olsun.

flemenkçe bilip 3K maaşa talim edecek adam var mı? 

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Amazon dur o :D  up olsun ihtiyaçı olan varsa

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Almanca, Fransızca, İspanyolca, Flemenkçe

şu dillerden birini bilicem, 3bin liraya da istanbul gibi bir yerde tamah edicem öyle mi? İlahi hocam. Ama gene de eline sağlık paylaşım için. İhtiyacı olanlar için up.

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

@zputnik hocam, emeğine sağlık..

Yahu ne salak adamsınız. Adam çok güzel bir konu açmış, yok şu dili bileceğim de 3k ya çalışacağım. Siz zaten bu yüZden o dilleri bilmiyorsunuz ve o maaşı zaten alamazsınız farkında değilsiniz. Kedi, erişemediği ete miyaw dermiş misali.. Önce bir kafaları düzeltin..

İçeriğe bakarsın, uymuyorsan geçersin. Ya da faydalanacak birileri için harekete geçersin. Türkiye'de ki çağrı merkezlerinin hali belli. Asgari ücreti verirler, agi ne bile göz dikerler.. Gayet güzel bir ilan...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Girenlere hayırlı olsun.

Konuya up olsun.

flemenkçe bilip 3K maaşa talim edecek adam var mı? 

Hocam talimlik bir durum yok. Flemenkçe bilip başka vasfı yoksa, paraya da ihtiyacı varsa neden çalışmasın? Ayrıca yeminli tercüman aramıyoruz :) 

İpimle kuşağım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Almanca, Fransızca, İspanyolca, Flemenkçe

şu dillerden birini bilicem, 3bin liraya da istanbul gibi bir yerde tamah edicem öyle mi? İlahi hocam. Ama gene de eline sağlık paylaşım için. İhtiyacı olanlar için up.

Hocam,

Öğrenci olur, yeni mezun olur.. illa ki işine yarar birilerinin. Ben tahribat içi yararlansın istedim. Level3 support için bence gayet iyi bir meblağ. Callcenter bilginiz varsa, olması gereken maaşı söyleyin ileteyim fikirlerinizi.

İpimle kuşağım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı

@zputnik hocam, emeğine sağlık..

Yahu ne salak adamsınız. Adam çok güzel bir konu açmış, yok şu dili bileceğim de 3k ya çalışacağım. Siz zaten bu yüZden o dilleri bilmiyorsunuz ve o maaşı zaten alamazsınız farkında değilsiniz. Kedi, erişemediği ete miyaw dermiş misali.. Önce bir kafaları düzeltin..

İçeriğe bakarsın, uymuyorsan geçersin. Ya da faydalanacak birileri için harekete geçersin. Türkiye'de ki çağrı merkezlerinin hali belli. Asgari ücreti verirler, agi ne bile göz dikerler.. Gayet güzel bir ilan...

Eyvallah hocam. Sırf bu yüzden yurdum callcenterlarından değil dedim :) en azından ne demek istediğimi aktarabilmişim. Sağolasın tekrar.

İpimle kuşağım..
Toplam Hit: 2043 Toplam Mesaj: 13
#iş #callcenter