Iş Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tüm gün pc başında oturmaktan bıktım.Belki müritlerden falan birilerinin çalıştığı yerlere elaman falan ariyorlardir diye bu konuyu açtım. Istanbul avrupa yakasında oturuyorum. Yaş 18.

Office programlarını ve bilgisayarı iyi biliyorum. Daha çok vatan computer, tekno sa gibi yerlerde satış danışmanlığı gibi bi iş arıyorum. Lise mezunuyum. Askerlik ise tecilli.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ne iş aradığının yapabileceğein işleri mesleğini vs vs daha açıklayıcı bir şekilde belirt bence ki millet ona göre sana yardımcı olsun

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

ne iş aradığının yapabileceğein işleri mesleğini vs vs daha açıklayıcı bir şekilde belirt bence ki millet ona göre sana yardımcı olsun

Office programlarını ve bilgisayarı iyi biliyorum. Daha çok vatan computer, tekno sa gibi yerlerde satış danışmanlığı gibi bi iş arıyorum. Lise mezunuyum. Askerlik ise tecilli.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Tüm gün pc başında oturmaktan bıktım.Belki müritlerden falan birilerinin çalıştığı yerlere elaman falan ariyorlardir diye bu konuyu açtım. Istanbul avrupa yakasında oturuyorum. Yaş 18.

haci vatan bilgisayar depocu yada satis elamanı ariyordu kariyer nette ilanları var avrupa yakasında bi bak istersen 

Angaralıyız Laa....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LJMLJT bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

haci vatan bilgisayar depocu yada satis elamanı ariyordu kariyer nette ilanları var avrupa yakasında bi bak istersen

Biliyorumda oralardan başvurunca cevap bile yazmıyorlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

avp yakasının neresi ? Tezgahtar Yada Garsonluk gibi iş düşünürsen pm at.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Orjinal linki bilen vamrı ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    LJMLJT bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

Biliyorumda oralardan başvurunca cevap bile yazmıyorlar.

haci sen bi şansını dene kısmet işi bu .... Sen bi dene şansını bence 

Angaralıyız Laa....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Öncelikle internet üzerinden iş başvurusu yapma hocam. Hani oradan da yap ama sonra telefon numaraları ile arayıp bilgi alıp direk aranna şubeye başvuru yap. 2 sene önce olması lazım yani 16 yaş civarlarında. Aradım internet üzerinden tek iş bulamadım geri dönen yok. Çıktım çarşıya ilk gün gezdim oraya buraya başvurdum. İkinci gün bir künefici de garson olarak işe başlamıştım. 600 TL veriyordu tamam düşük ama yaş 16 idi :D 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
Toplam Hit: 1444 Toplam Mesaj: 13