Is Ariyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    yunusemre bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

Hocam Letgo Otoplus yazılımcı arıyordu. Maaşlar dolgundu ni bak istersen. Bende orada çalışıyordum.

hocam linkedinde letgonun ilanlari var onlarda hybrid istiyor, baska da goremedim 

Khaine bunu yazdı

bana da cv'ni iletebilir misin

ilettim hocam

hybrid dediği evden çalışıyosun maaşın vs ekstraların yatıyor yine. ihtiyaç duyulunca ofise çağırıyolar. Ayrıca ekipmanlarını pc, telefon veriyolar. hybrid diye evden çalışmak zorunda da değilsin istersin git ofiste çalış kimse neden geldin demiyor hocam.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

selam c# var ise cv gönderir misin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Piyasa gerçekten çok düştü

Maalesef seyhim bedavaya calisiyor millet resmen bizim maas beklentimiz cok geliyor is bulamiyoruz

bamboocha bunu yazdı

hybrid dediği evden çalışıyosun maaşın vs ekstraların yatıyor yine. ihtiyaç duyulunca ofise çağırıyolar. Ayrıca ekipmanlarını pc, telefon veriyolar. hybrid diye evden çalışmak zorunda da değilsin istersin git ofiste çalış kimse neden geldin demiyor hocam.

Basvurdum hocam linkedinden letgonun pozisyonlarina, tesekkurler

angels_demos bunu yazdı

selam c# var ise cv gönderir misin

yok hocam

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Konu gunceldir

--

Birde arkadaslar Ocakla beraber senior maaslari ne oldu suan bilenler yazabilir mi linkedin basvuru yaparken dikkat edeyim ortalama bisey yazayim  

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
Toplam Hit: 3115 Toplam Mesaj: 25
nodejs laravel next.js nestjs react native typescript react