İş Arıyorum(İstanbul-Avrupa)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

aradığımı daha önceki açtığım konulardan bilenleriniz vardır elbet bu sefer ziyaret için istanbul'a geldim gelmişken sağolsun bi mürid arkadaşımız CV'me bi şirkete vermiş görüşme sağladım olumlu/olumsuz dönüş yapacaklarını söylediler ama dönüş falan yapmadılar,

bende boş durmadım kariyer,yenibiris,secretcv ve onlineeleman sitelerinden en az 70 başvuru yaptım inanın 1 başvuru için geri döş yaptılar şansmıdır nedir anlamadim :)

uzun lafın kısası istanbulda en hızlı nasıl bulabilirim? yada etrafınızda eleman arayan varmı bi yardımcı olursanız çok memnun kalırım

Bilgisayar, Güvenlik Sistemleri, IT Konularında deneyimlerim mevcut.

şimdiden teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allah yardımcın olsun valla türkiyede bulmak çok zor sikindirik çok branşına göre yok diyorum yani   begenmiyolar demesinlerde

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam adamlar web yazılım uzmanı arıyorlar 1300 + ssk + yol ve agi diyorlar sen artık düşün sektörün geldiği noktayı ankara için konuşuyorum.cumartesi ve pazar tatiliz var birde 1300 ben sana verimn sen çalış yanımda pezevenk

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam adamlar web yazılım uzmanı arıyorlar 1300 + ssk + yol ve agi diyorlar sen artık düşün sektörün geldiği noktayı ankara için konuşuyorum.cumartesi ve pazar tatiliz var birde 1300 ben sana verimn sen çalış yanımda pezevenk

Yazılımcıyı bile asgari ücretten alıyorlarsa durum ciddi sıkıntılı. Konu için de yorumum umarım bulursun hocam sana uygun bir .

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

valla bilmiyorum ama umarim duzgun bi is ve is arkadaşlarım olur şimdi bi yerden aradilar 2de oraya gorusmeye gidecegim proserbilisim.net kale outlet centerin hemen yanindaymis suan bulundugum yere cok yakin bakalim insalllah olur :)

@Cayan

cogu yaziyor dusen olursa alirim diye ama bak acil ihtiyaci olsun mecbur verecek hakettigi parayi bence issizlikten bunalan arkadaslarimizin az maasa calismasindan kaynakli sorun bunlar

@DevilKingtr

birazda is yelpazesinin baska kesim insanlarinin eline dusmus olmasindan kaynakli bu

@do_som

is begenmiyor demez kimse herkes emeginin karsiligini istiyor oyle diyen bos insandir 

emnimax tarafından 18/Nis/16 11:49 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Özgeçmişindeki adres İstanbul adresi değilse arama oranları çok düşük olur, onu güncelle hemen Avrupa yakasında bir adres yaz. Yok eğer zaten İstanbul adresi yazıyorsa başka yerlerde sıkıntı vardır.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Dün görüştüm bir yer ile ilk ay denerim 1400 TL veririm gelecek ayda oturur konuşuruz sonraki aylar maaşını dedi ama konuşmalardan en fazla 1900 alacağımı anladım ve işe başlamadım,

gerçekten piyasa çok ama çok düşmüş,

@JPriest

ist adresi yazıyor sanırım askerliğimi sorun ediyorlar ama ön yazı olarak ücretli yapacağımı belirtiyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

iyikide bırakmışım okulu dedirttin eyvallah 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

işi bilen adam her türlü iyi parayı alıyor.

bursa gibi şehirde c#, sql bilen adam ortalama rahat 2.5k alıyor(tabi çalıştığın firma merdiven altı değilse)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

İzmirde 1200 teklif edenler var

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

az once cozumbilgi.com dan aradilar bakalim yarin saat 11de gorusmeye gidecegim sonucu yine yazarim.

@KuZeTaR

o parayi kabul edende o kadar is bilir,

@saybirs

isi biliyorsun ama adamlar vermiyor zorlami alacaksin hocam :) ki bide soyle birsey var o parayi veriyorum diye senden o kadar genis bilgi istiyorlarki sasirirsin

@Bosluk

olsun ben yinede seviyorum meslegimi pisman degilim baska bi meslegi yapip mutsuz olmaktan iyidir.

Toplam Hit: 2451 Toplam Mesaj: 20
istanbul avrupa