folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İş Ayakkabılarını Kışlık Olarak Giymek

İş Ayakkabılarını Kışlık Olarak Giymek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Sizde de güzel bir ürün görünce keşke benimki eskimiş olsaydı da bunu almaya bahanem olsa düşüncesi oluyor mu?  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

YDS'nin ayakkabıları kalitedir ekonomiktir fakat ağırdır, para olayı çok sıkıntı değilse cabelas ordu botlarına bakın, yarı yarıya daha hafif ve su geçirmeden çok iyi nefes alıyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

yds ağırdır +1 (evet nike salomon ve adidasın benzer klasmandaki ayakkabıları arasında en sağlam ve malesef en ağırı yds)

cabelas bot? (: türkiye'de pahalı, siz alabiliyorsanız yurtdışından kendi sitesinden alın, mesela bu model gayet iyi: tıklayınız

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

yds ağırdır +1 (evet nike salomon ve adidasın benzer klasmandaki ayakkabıları arasında en sağlam ve malesef en ağırı yds)

cabelas bot? (: türkiye'de pahalı, siz alabiliyorsanız yurtdışından kendi sitesinden alın, mesela bu model gayet iyi: tıklayınız

YDS zulümdür hacı

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Ucu demirli ayakkap girilir mi hacu? Ben işyerinde mecburiyetten giyiyorum 12 saat boyunca son 2 saat ayağımı kaldıramıyorum ki sen sivilde giyeceksin yürü babam yürü . Çok pis bacak kası yaptım var sen anla...

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
Toplam Hit: 3598 Toplam Mesaj: 26
bot ayakkabı koçtaş kışlık ayakkabı