folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İş Bankası Maxipuan Kullanılabilen Yerler (Online) ?

İş Bankası Maxipuan Kullanılabilen Yerler (Online) ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek

İşbankası bankamatik kartta biriken MaxiPuan lar hangi online alışveriş sitesinde kullanılabilir?

Hepsiburada ve n11 de kullanılamıyor. Bankanın müşteri hizmetleri de bu konuda bilgi sahibi değil. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

ben bütün kartlarıma ait puanları ara ara enuygun cüzdana yüklüyorum.

bilet alacağım zaman iyi oluyor indirim.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Yemeksepeti karti ekledikten sonra goruyordu.

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turna.com'a yükleyip uçak bileti alabilirsin. Maximum kredi kartı en dandik kart. Hiç bir kampanyası yok birde aidat alıyorlar. Enpara'nın bile daha çok kampanyası var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Turna.com'a yükleyip uçak bileti alabilirsin. Maximum kredi kartı en dandik kart. Hiç bir kampanyası yok birde aidat alıyorlar. Enpara'nın bile daha çok kampanyası var. 

Emin misin hocam ? Nerden baksan en az ayda 100 liralık maksipuan geliyor. Ana kart ve ek karta gelen aidatı arayınca aynı gün iade alıyorum. 

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Teknosa

Pazarama (işbankasının hizmeti)

x-files tarafından 16/Eki/22 14:12 tarihinde düzenlenmiştir

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Emin misin hocam ? Nerden baksan en az ayda 100 liralık maksipuan geliyor. Ana kart ve ek karta gelen aidatı arayınca aynı gün iade alıyorum. 

vakıf worldcard ayda rahat 300 geliyor, yok yakıt kampanyası yok market kampanyası yok internet kampanyası yok restoran kampanyası derken. 
    ben de turna.com a atayım dedim birkaç aydır , 2.5k puan birikti :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Maksimum aylık ortalama 250-300 geliyor.akaryakıt ta karta yönelirsen daha da artar.pazaryerleri vs de oluyor. 20 senelik garanti bonusu bıraktım aidat olayına.maksimum10 senedir aidatsız akıyor.

Online bilgim yok Turna.com varmış pazarama var ama ben bile sevmedim zaman alacak ya da düzgün bir yer oluncaya kadar.opet veya migros ta kullanıyorum genelde.

weskeyy tarafından 17/Eki/22 02:28 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

vakıf worldcard ayda rahat 300 geliyor, yok yakıt kampanyası yok market kampanyası yok internet kampanyası yok restoran kampanyası derken. 
    ben de turna.com a atayım dedim birkaç aydır , 2.5k puan birikti :)

Bende yıllardır öyle yaparım sadece kendimin değik valide nin kartlarındaki puanları da aktarıyorum

fakat fark ettiniz mi bilmem 2015 yılından önce akbank acces ve garanti bonus deli gibi puan verirdi şuan hepsi çok düşürdü

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

geçen ay 9 bin harcamaya 440tl maxi aldım. daha ne yapsın?

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    darkness_izmir bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

geçen ay 9 bin harcamaya 440tl maxi aldım. daha ne yapsın?

Oda bir şey mi bir Axess Kart var ayda 1 lira anca 10 yıldır var toplamda 150 TL olmamıştır puan 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 975 Toplam Mesaj: 13
maxipuan