İş Fikirlerinizi Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bi ortağım var telefon işi yapıyorduk normalde şimdi 3000 tl kadar bi paramız var bu parayla bi iş yapmayı düşünüyoruz. Aslında aklımızdaki bi ofis tutup içine masa bilgisayar koltuk atıp reklam ajansı tarzı birşeyler yapmak. Bu fiyat ile tabiki bi reklam ajansı açılmaz fakat birşeyler daha ekleriz üzerine bu fiyatın. Sizin aklınıza gelen küçük bi şehirde yapılabilecek bir iş varmı bu fiyatlarda ?

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek

bi 10 katı filan olsa neysede 3000 nedir hocam :| ofisi filan geçtim alacağınız masanın bacağına yetmez :| ofisi silin kafanızdan. 

telefon işine devam ucuz düşür al nakit hemen sonra sat. 

yada toptan bişeyler al çarşıda pazarda sat. 

o paraya başkada bişey gelmiyor aklıma.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

1500 ünü al ayrıl ortaklıktan kar gelmez, ortaklık iyi bişi olsaydı karı ortak kullanılırdı.

DevilKingtr tarafından 07/Mar/14 17:53 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Ryans bunu yazdı

bi 10 katı filan olsa neysede 3000 nedir hocam :| ofisi filan geçtim alacağınız masanın bacağına yetmez :| ofisi silin kafanızdan. 

telefon işine devam ucuz düşür al nakit hemen sonra sat. 

yada toptan bişeyler al çarşıda pazarda sat. 

o paraya başkada bişey gelmiyor aklıma.

Ben denedim 30.000 de bir ise yaramiyor pek :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

3 bin 300 bin vs para faketmez

bu ara bi is yapma :)

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    DevilKingtr bunu yazdı

1500 ünü al ayrıl ortaklıktan kar gelmez, ortaklık iyi bişi olsaydı karı ortak kullanılırdı.

katılıyorum

işe gelince takı işine gir

ne satarsan sat,   kadınlara sat

saça saça harcıyorlar çünkü bundan iyi müşteri olamaz

futurist tarafından 07/Mar/14 18:19 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

3000 lira , abi ozaman biz gerizekalıymışız 10000 liraya yakın  harcadık hala düz yola çıkamadık. 

Mevzu derin | Papikolas Planet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

3 bın lıra ıle ıs yapılmaz 

bır arkadas takı boncuk cıncık ısı onermıs ewet haklı bence 

kadınlara sat derım 

ve ortaklıktan ayrıl sonra maazallah bır bırınıze gırmeyın

hele 3 bınlıra ıle masayı kırayı nereye koyacan?

akıllı olun :d

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne yapacaksın, nasıl yapacaksın diye sormayacaksan 3000 liranı işler 60 gün vade sonunda 5000 lira olarak teslim ederim. Haaa dersen ki yok hafız sadece fikir ver; fikirler bedavaya verilmiyor bebeğim :)

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

Ne yapacaksın, nasıl yapacaksın diye sormayacaksan 3000 liranı işler 60 gün vade sonunda 5000 lira olarak teslim ederim. Haaa dersen ki yok hafız sadece fikir ver; fikirler bedavaya verilmiyor bebeğim :)

Ben 30bin vereyim 60 gun sonunda 50 bin alirim. Ama 50 bin lira edecek bir tasinmazi benim uzerime yapman sartiyla. 60 gun sonra getir 50 bini al geri tasinmazi. Aha sana 90 gun vade.

mfatihbodur tarafından 07/Mar/14 19:51 tarihinde düzenlenmiştir

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    la 200 bin dolarlık evimi yapam üstüne? metresim mi olmak istiyon anlamadım...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 1954 Toplam Mesaj: 22