İş Fikri Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

Ben bir süre önce çok ufak bir dükkanda yada pilav arabası tarzında bir arabada sabahları kıtır ekmekle çorba satmayı düşündüm.Bana mantıklı gelmişti.

hadi sevişelim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı
    kanliparmak bunu yazdı
    CiRKiN bunu yazdı

Çiğköfte işini unut hoca, oto yıkana drsen oda sermaye ister ve geri dönüşümü uzun sürer. Sen en iyisi bijuteri çanta bayan aksesuar işine gir az da olsa sermaye ister ama iş bayan olunca yerinde güzel olursa çok hızlı döner paran sermayeni katlarsın.

kardeş çiğköftenin kar marjı %120 - 150 arası değişiyor otoyıkamayı bilmiyorum ama sermayesi düşük ve meslek istemiyor herkes kolayca yapabilir diye düşündüm bujiteri uzun süredir aklımda fakat tutarmı bilmiyorum ...

Hocam kar marjı yüksek olabilir ama ticaret genelde sürümden kazandırır. Günde 100 porsiyon satıp 120 porsiyon kazanabilirsin ama bu adetle alakalı sermayen olmadığına göre sen köşebaşı bi yer acamayacaksın. Ama bijuteri işinde kadınlar var birde ucuz verip reklam olursan bi kaç altın gününde kimse tutamaz seni. karınla 300 porsiyon çiğköfte alırsın :)

e haklısın ne deyim :):):)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

İş fikri lazım değince bu geldi aklıma :) Bunu da mı bağa soruyon ? :)

SpArK tarafından 30/May/13 00:27 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Sermaye olsaydı lahmacun fırını işine girerdikde nerdee

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek
    kanliparmak bunu yazdı
    CiRKiN bunu yazdı

Çiğköfte işini unut hoca, oto yıkana drsen oda sermaye ister ve geri dönüşümü uzun sürer. Sen en iyisi bijuteri çanta bayan aksesuar işine gir az da olsa sermaye ister ama iş bayan olunca yerinde güzel olursa çok hızlı döner paran sermayeni katlarsın.

kardeş çiğköftenin kar marjı %120 - 150 arası değişiyor otoyıkamayı bilmiyorum ama sermayesi düşük ve meslek istemiyor herkes kolayca yapabilir diye düşündüm bujiteri uzun süredir aklımda fakat tutarmı bilmiyorum ...

oto yıkama yeri iyi olursa güzeldir. Bence sanayi bölgesii veya iş merkezi yakınlarını bul.Mesela ben işe başlamadan arabayı bırakıyorum yıkamaya çıkarken alıyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delimanyak87
    delimanyak87's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Sermaye varsa kesinlikle LED işine gir derim. Eğer sermaye yoksa sana kazanç sağlayabilecek ne iş varsa gir ve sermayeyi topla. 

sanırım arkadaşın bahsettiği LED işi;

http://www.ledevim.com/

gibi bir iş mi oluyor?

Irmaklarından şaraplar akacak diyorsun, Cennet-i ala meyhane midir? Her kuluna iki huri vereceğim diyorsun, Cennet-i ala kerhane midir?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    delimanyak87 bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Sermaye varsa kesinlikle LED işine gir derim. Eğer sermaye yoksa sana kazanç sağlayabilecek ne iş varsa gir ve sermayeyi topla. 

sanırım arkadaşın bahsettiği LED işi;

http://www.ledevim.com/

gibi bir iş mi oluyor?

Led üretimi hocam. Çin den ürün getirip burada küçük parçalar alıp birleştiriyorsun. Çok iyi kâr bırakıyor. % 100 yerli üretim olmuyor ama kendi markan ile satıyorsun. Sektörde Türkiye de önemli rakip yok gibi. Rekabet oluşmadan para kazanırsın.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek
    SpArK bunu yazdı

İş fikri lazım değince bu geldi aklıma :) Bunu da mı bağa soruyon ? :)

yok be kardeşim sen yanlış anladın sana değilk fikri olana soruyorum :):):)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek
    Nibun bunu yazdı

Ben bir süre önce çok ufak bir dükkanda yada pilav arabası tarzında bir arabada sabahları kıtır ekmekle çorba satmayı düşündüm.Bana mantıklı gelmişti.

burda gitmez kardeş 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek
    Section bunu yazdı

Sermaye olsaydı lahmacun fırını işine girerdikde nerdee

burda gitmez be kardeş burası yozgat

Toplam Hit: 2514 Toplam Mesaj: 22