İş Fikri Tutarmi Sizce

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

Arkadaşımın güzel bir fikri var .bunu hayata gecirmek istiyor . Tahribatta kafalar zehir sizinde fikrinizi almak istedim . Projeyi İskandinav ülkelerinde hayata geçirmek istiyor . Güzelde bir bütçe ayarlamış . Projesini anladığım kadarıyla anlatayım size . Bir web sitesi üzerinden kullanıcı fotoğraf yükleyecek . Yüklenilen fotoğraf renk durumuna göre belli parçalara ayrılıp renk kodlarına göre numaralandirilacak. Kullanıcıya fotoğrafin siyah beyaz silik halini ve numaralı boyalarını yollayacak . Kullanıcı evde kendi fotoğrafının ilgili yerlerini kodlanmış kaleme göre boyayacak . Benim çok aklıma yatmadı ama arkadaş yardım istedi . Bu işin teknolojik alt yapısını site ,fotograflari uygun formata getirme , renkleri kodlama , parclara bölme gibi kismini yapabilecek tecrübede arkadaş var mı 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

Sadece fikri olup gerçekleştirecek adam arayanların olayı iyi bitmiyor hocam, tecrübeyle sabittir.

Fotoğraf işleme olayı da zahmetli iş, bütçe nedir, deadline nedir? Yapmak isteyen arkadaşa sunulması gerekenler bunlar.

~
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Boyle birsey var zaten kiz arkadasim 2 tane yapti

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Sosyal medya da böyle birşey var ister manzara ister çiçek, böcek veya hayvan figürleri numaraları şekilde boyama yapılıyor. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı

Sadece fikri olup gerçekleştirecek adam arayanların olayı iyi bitmiyor hocam, tecrübeyle sabittir.

Fotoğraf işleme olayı da zahmetli iş, bütçe nedir, deadline nedir? Yapmak isteyen arkadaşa sunulması gerekenler bunlar.

Bütçesi de varmış

Fikri de

daha nesi olsun? 

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

https://www.upwork.com/search/profiles/?q=full%20stack%20developer buradan çalışmalarını beğendiğiniz birine basın parayı yapsın siteyi. gerçekten çok iyi freelancerlar var. durumu açıklarsanız böyle bir iş fikrimden dolayı istiyorum vs. sizi yönlendirecek insanlar çıkabilir karşınıza. kötüleri de çıkabiliyor tabi.

HACKEROKAN!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Hevesini kırmak istemem ama yapılmışı var: malen nach zahlen ya da paint by numbers diye aratınca zibilyon tane satıcı çıkıyor :/ 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Hazır fotoğraflar var piyasada ama bunları otomatikleştirip yapacak bir sistem yazdıracaksa, bütçesi var dedin, o zaman tutar.

Kullanıcı foto yükler, sistem onu boyanacak hale getirir, arkadaşında onun çıktığını alıp boyalarla beraber kargolar. Yoksa her foto için illustratorde uğraşacaksa seri iş yapamaz.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

güzel bir fikri var

Güzelde bir bütçe ayarlamış

yapabilecek güzel arkadaş

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

Boya temini baya sikintiliymis . Bu işle uğraşan birkaç kişiyle konuştuk . Adamlar baya dertli . Bir soru sorduk bin ah işittik. Çin'den boya tedarik etme kısmı ellerinde patlamış. Baya maliyetli geliyormuş .

Toplam Hit: 1700 Toplam Mesaj: 15
proje bölme