İş Hukuku Hakkında Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Hiç birşey olmaz uğraşma boşuna 

hangi madde ve kurallara göre hiç birşey olmayacağını da yaz ki adam görsün neye göre konuştuğunu. Kaynak belirtmeden kesin hüküm konuşma huyunuzdan vazgeçin ki insanlar farklı yere yönlenmesin.

zamanında öyle celallenince biraz göz gezdirdik sorusturduk falan da kanun madde kural falan değilde hem doğrudan beni ilgilendirmediği hemde gerçekten benim için etik bi davranıs olamayacağı için uzaklasmayı tercih ettim.

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Hiç birşey olmaz uğraşma boşuna 

hangi madde ve kurallara göre hiç birşey olmayacağını da yaz ki adam görsün neye göre konuştuğunu. Kaynak belirtmeden kesin hüküm konuşma huyunuzdan vazgeçin ki insanlar farklı yere yönlenmesin.

Detaylı yazmaya eriniyorum ancak ikna olmadı ise arkadaş özelden pm atar arar sorar ben anlatırım 

Ben kolay kolay iddialı konuşmam ancak hiçbir bok olmaz kesin bilgi 

Xbdhd

La ibo sen sikayet edersen ben sikayet edersen bir bok olmaz deme anasini sikecegicigmizi biliyorsun yontemine gore

Ama normal birisi normal bir sekilde sikayet edederse dogal olarak bir bok olmaz ama killatilirsa kan govdeyi goturur abi

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Devlet Memuru ek kazanç getirecek hiçbir işte çalışamaz. Babasının annesinin üzerine yaptıysa kanıtlayabiliyorsan ceza alır.

Vekalet alırsa kendi başını yakar zaten. Devlet memurları kanununa bak. 

Yapamaz net. Yapıyorsada kayıt dışıdır.

Haftasonu dyk kursları var. Bunda bir sıkıntı yok meb kendi açtırıyor zaten bu kursları. Ama özel ders veriyorsa kanunen veremez.

Çocuk yardımının bu konuyla bir alakası yok. 

Tek anlayamadığım nokta bayan olan mı öğretmen eşi mi?

Edit: biraz yorgunum dağınık olmuş yazı ama kafamı toplayamıyorum. Öğretmenin yaptığı işlerle alakalı konuları madde madde yazarsan bende madde madde cevaplarım anlaşırız  

livane tarafından 18/Kas/18 16:06 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2047 Toplam Mesaj: 14
hukuk