folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Is İcin Web Sitesi Yaptirilacak (Profosyonel)

Is İcin Web Sitesi Yaptirilacak (Profosyonel)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bir arkadasim is kurdular is dogal tas mermer masalar uzerine ama soyle saglam bir site istiyorlar benden rica ettiler bende buradan biri yapsin istiyorum site de siparis ile kredi karti alimi olacak admin girisi olacak girip yeni urun ekleyebilecek daha fazla detayi verecegim sonrasinda kisi ile gorusturecegim ama uzun bir sure destek olacak nasil daha iyi olabilir seo sosyal medyada destek verecek

Su an hali hazirda bir domainleri var ama daha da alacaklar gerekirse

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Yeterli Bütçeleri var mı hocam? Bunu şunun için soruyorum hem iyi bir yazılım hem sosyal medya seo desteği vs için işin detayınıda öğrenmek kaydıyla tatmin edici bir bütçeye ihtiyaç var genelde sektör dışındakiler ortalama rakamlardan haberdar değil ya ucuz etin yahnisiyle yada kazıklanmayla sonuçlanıyor. Detayları PM atarsan yazılım için süre/ücret meselesini ve destek konusunu görüşebiliriz

Başkalarından da fiyat alır kıyaslar yaptırırsın 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Is icin istediklerine gore mutlaka butce yi yuksek tutucaklarini dusunuyorum ayrintilari icin gorusturucem

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Ayrıntılı bilgi için pm alabilir miyim hocam? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Detayları PM alabilirsem yardımcı olmaya çalışırım.

Edit: Fatura keser, hizmet sözleşmesi ile çalışabiliriz.

sRcN tarafından 04/Tem/17 23:48 tarihinde düzenlenmiştir

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

Yeterli Bütçeleri var mı hocam? Bunu şunun için soruyorum hem iyi bir yazılım hem sosyal medya seo desteği vs için işin detayınıda öğrenmek kaydıyla tatmin edici bir bütçeye ihtiyaç var genelde sektör dışındakiler ortalama rakamlardan haberdar değil ya ucuz etin yahnisiyle yada kazıklanmayla sonuçlanıyor. Detayları PM atarsan yazılım için süre/ücret meselesini ve destek konusunu görüşebiliriz

Başkalarından da fiyat alır kıyaslar yaptırırsın 

İşi yapmak istediğimden değil ancak aynı soruları bende soruyorum. 

Admin paneli olacak.

Kredi kartı ile sipariş alımı olacak. Demişsiniz.

Bu ikisi için başlı başına oturup düşünmek, planlamak gerekiyor. 

Yada haşırt opencart çakıp geçilecek.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam mümkünse bende detayları alabilir miyim...

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

hocam detayları gönderirsen yardımcı olabilirim

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Herhangi bir hazir sicript e tema alinip dosenebilir bu tamamen size kalmis dedigim gibi urun ekleme ve siparis acabilme begenilen seyi kredi kartiyla alabilmek gibi seyleri olmasi gerekli tabi ki profosyonel bir görünüm olmali sonucta is icin yaptirilacsk ve iki taraf mutabik olabilirse bu tip konularda surekli destek istenecek zaten ben bh isi yaparim diyen olursa karsi tarafla gorusturecegim 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Ist anadolu yakasinda ki showriom a bakilip bu urunlwr kime hitap eder kafasinda bir seyler olusturup baslayabilir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Pm ile ayrıntı isteyen arkadaslar

Ayrıntı zaten belli mermer isinde arkadaslar ve online siparis satin alma isleri yapilabilecek bunun disinde urunler tanitimlari olan is agirlikli profosyonel bir site olacak tun ayrinti bu ayrica admin panelinden kendileri urun girebilecekler bunun disinda surekli destek olabilecek he ben yaparim diyen arkadas sosyal medya desgeginseo destegi verecek bu konuda anlasilabilitr ayrinti isteyen arkadaslar lutfen referanslarini da belirtsinler yaptiricak arkadas neler yaptiginida gormek isteyecektir yaparim diyen arkadasin

Toplam Hit: 2279 Toplam Mesaj: 17
web site yaptirilacak