folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İş İlanı E-Ticaret Bilgi İşlem Sorumlusu Zeytinburnu İstanbul

İş İlanı E-Ticaret Bilgi İşlem Sorumlusu Zeytinburnu İstanbul

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hocam bence ilan başlığı yanlış. Bunu negatif olarak düşünme, ilan başlığı ve kategorisi ne kadar doğru olursa ulaşabileceğin kitlede o kadar doğru olur. Bilgi İşlem denildiğinde insanların aklında çok daha farklı bir iş tanımı uyanıyor (istersen kariyer.net de bu iş tanımındaki açıklamaları gez.). Ülkede zaten e-ticaret gelişiyor ve eminim sizin iş tanımınızı barındıran daha doğru bir pozisyon karşılığı vardır.

Benim konu dışında merak ettiğim birşey var. Konu karışmasın diye özelden de cevap verebilirsin; bu bahsettiğin işleri otomatize etme imkanı yokmu? Çünkü bakınca çok fazla takip vs. gibi şeyler var ve bunların bir şekilde yazılımsal olarak yönetilip insan hatasını azaltacak şekilde optimize edilebilir diye düşünüyorum.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Normalde yazmam bu tarz konularada haftada 60 saat çalışma baya fazla. Allah kolaylık versin arkadaşa.

Umarım bulursunuz.

Wingardium Leviosa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

abi bir kaç eleştiri yazacağım, hoşuna gider gitmez bilemem, ben sadece bir çalışan gözünden bakarak yazıyorum

günlük 12, saat hafta da altı gün ve 2k maaş :(  1300 tl ye adam çalıştırmaya çalışıyorsun hocam. 

Günlük 12 saat. İş yeri ne kadar rahat olursa olsun. Akşam erken saatte eve gidip ailemle, çoluğum çocuğumla vakit geçiremedikçe hiç bir önemi yok. kalan 12 saatin 8 saatinde uyusa bu adam kendine 4 saat kalıyor. Daha ulaşımda geçen süreyi saymadık bile. Sence de biraz acımasızca değil mi?

Ayrıca kolay olarak nitelendirdiğin işin içerisinde bir sürü iş var. Nitelik olarak kolay olabilir. Yapılabilir şeyler fakat çok fazla iş kalemi var. Bu saydığın işleri profesyonel olarak yaptıracak olsan 3 farklı alanda faaliyet gösteren firma ile çalışman lazım.

Bence maaşı yükseltmek yerine (ki maaşı yükseltmeni beklemiyorum. Bunun ssk pirimi vergisi ıvırı zıvırı bir sürü para. İşverene yükünü tahmin edebiliyorum), çalışma saatlerini düzenleyip biraz daha iş tanımını kısıtlarsan çok daha başarılı ve uyumlu çalışan bulabilirsin. 

Umarım seni kıracak şeyler söylememişimdir. 

sLeymN tarafından 26/Eyl/17 16:33 tarihinde düzenlenmiştir

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

abi bir kaç eleştiri yazacağım, hoşuna gider gitmez bilemem, ben sadece bir çalışan gözünden bakarak yazıyorum

günlük 12 saat hafta da altı gün ve 2k maaş :(  1300 tl ye adam çalıştırmaya çalışıyorsun hocam. 

Günlük 12 saat. İş yeri ne kadar rahat olursa olsun. Akşam erken saatte eve gidip ailemle, çoluğum çocuğumla vakit geçiremedikçe hiç bir önemi yok. kalan 12 saatin 8 saatinde uyusa bu adam kendine 4 saat kalıyor. Daha ulaşımda geçen süreyi saymadık bile. Sence de biraz acımasızca değil mi?

Ayrıca kolay olarak nitelendirdiğin işin içerisinde bir sürü iş var. Nitelik olarak kolay olabilir. Yapılabilir şeyler fakat çok fazla iş kalemi var. Bu saydığın işleri profesyonel olarak yaptıracak olsan 3 farklı alanda faaliyet gösteren firma ile çalışman lazım.

Bence maaşı yükseltmek yerine (ki maaşı yükseltmeni beklemiyorum. Bunun ssk pirimi vergisi ıvırı zıvırı bir sürü para. İşverene yükünü tahmin edebiliyorum), çalışma saatlerini düzenleyip biraz daha iş tanımını kısıtlarsan çok daha başarılı ve uyumlu çalışan bulabilirsin. 

Umarım seni kıracak şeyler söylememişimdir. 

yok kardeşim kırıcı olarka algılamıyorum firmanın bir çalışanı olarak senin dediklerine katılıyorum ayrıca 12 saat değil günlük 10 saat haftalık 60 saat yani normalde molalar dahil 54 saat olan çalışma saatinden 6 saat fazla çalıçacak işi isteyen arkadarş fakat işine gelirsa tabiriyle sunulan bir ilanı yayınladım sadece işe ihtiyacı olan işi değerlendirebilir ayrıca daha öncede belirttim işin iç yüzeyi istenilenden daha farklı ve verilen maaşın çok altında bir iş hacmi olacağından emin olabilirsin zaten pazaryerleri e-ticaret sistemimize entegre gidiyor tek yapılacak olan aslında sitede ürün ekleme güncelleme vs gibi işler. detay yazmıyorum ilgilenen arkadaşlar telefonla bilgi alabilir

ZeroCooL tarafından 26/Eyl/17 17:05 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

anlamadıgım nokta su altyapı kobımaster 

php html css bılme demıs 

html css hadı banner yonetımımanuel fılananlarım da zaten hazır altyapı ustune ustuluk kobımaster aspx 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

php html css bılme demıs 

html css hadı banner yonetımımanuel fılananlarım da zaten hazır altyapı ustune ustuluk kobımaster aspx 

opencart alt yapısına sahip bir eticaret sitemiz daha mevcut asp bilende olur sorun yok dediğin gibi kobimaster kullandığımız için asp bilen biri ile ilgili iş yok :D php istememin özel sebebi opencart içindir www.valizdiyari.com herseyi hazır yönetecek adam lazım kısaca bu.

ZeroCooL tarafından 26/Eyl/17 16:39 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    ZeroCooL bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

php html css bılme demıs 

opencart alt yapısına sahip bir eticaret sitemiz daha mevcut asp bilende olur sorun yok dediğin gibi kobimaster kullandığımız için asp bilen biri ile ilgili iş yok :D

toptana mal verıyorsanız satarım belkı .yukarda yazılanların bır kısmını bende de yapıyorum fakat ben rahatım yanısaat 9aksam7 bu ıs zor 

bak smdı sosyal medyada takıbı ve tanıtımını yapacak :sosyal medya uzmanlıgı mın 1.500 tl dısarda 

reklam yonetımı fılan %10 kesıntılı calısır. 

desenız kı yalnızca web sıtesındekı satıs ve takıbı yapacak urun nerdeymıs degılmsı gıdıp bakmayacak fılantamam denır de 

.ctesı kargolar bıle yok ogleden snra etıcaret fırmalarının cogu ctesı tatıl yapar aksama kadar olması dogru degıl pek 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    ZeroCooL bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

php html css bılme demıs 

opencart alt yapısına sahip bir eticaret sitemiz daha mevcut asp bilende olur sorun yok dediğin gibi kobimaster kullandığımız için asp bilen biri ile ilgili iş yok :D

toptana mal verıyorsanız satarım belkı .yukarda yazılanların bır kısmını bende de yapıyorum fakat ben rahatım yanısaat 9aksam7 bu ıs zor 

bak smdı sosyal medyada takıbı ve tanıtımını yapacak :sosyal medya uzmanlıgı mın 1.500 tl dısarda 

reklam yonetımı fılan %10 kesıntılı calısır. 

desenız kı yalnızca web sıtesındekı satıs ve takıbı yapacak urun nerdeymıs degılmsı gıdıp bakmayacak fılantamam denır de 

.ctesı kargolar bıle yok ogleden snra etıcaret fırmalarının cogu ctesı tatıl yapar aksama kadar olması dogru degıl pek 

toptana mal vermiyoruz. sosyal medya ajansı hizmeti de beklemiyoruz. ayrıca hafta sonu calısan kargomuz mevcut ve ürün cıkısı yapıyoruz. saat konusuna gelince postları okuyun saat suan için bu sekilde ilerleyen zamanlarda değişiklik yapılacak. detaylı bilgi almak isteyen arayarak bilgi alabilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben ilan ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum diye bir konu açmadım. eğer ilan ile ilgili sıkıntınız varsa benimle özelden mesaj atarak konusabilirsiniz. işe ihtiyacı olan arkadaşlar var ise böyle bir pozisyona arkadaş lazım dedim. işin iç yüzü ilanda yazılandan çok daha kolay ve zahmetsiz tekrar belirtmekte fayda var sanırım çalışma saatleri bana börede çok fazla şimdilik bu yakın zamanda değişecek sanki alayınız işe girecekte şartları tartışıyoruz. işi olan işine baksın ihtiyacı olan arkadaşlar cv gönderebilir hatta açık adres ilanda var gelin bir çayımızı için yada durun sıkıntısı olan arkadaşlarda gelsin işyeri sahibine anlatsın dertlerini :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Hocam bence ilan başlığı yanlış. Bunu negatif olarak düşünme, ilan başlığı ve kategorisi ne kadar doğru olursa ulaşabileceğin kitlede o kadar doğru olur. Bilgi İşlem denildiğinde insanların aklında çok daha farklı bir iş tanımı uyanıyor (istersen kariyer.net de bu iş tanımındaki açıklamaları gez.). Ülkede zaten e-ticaret gelişiyor ve eminim sizin iş tanımınızı barındıran daha doğru bir pozisyon karşılığı vardır.

Benim konu dışında merak ettiğim birşey var. Konu karışmasın diye özelden de cevap verebilirsin; bu bahsettiğin işleri otomatize etme imkanı yokmu? Çünkü bakınca çok fazla takip vs. gibi şeyler var ve bunların bir şekilde yazılımsal olarak yönetilip insan hatasını azaltacak şekilde optimize edilebilir diye düşünüyorum.

var güzel kardeşim kullanıyoruz

ZeroCooL tarafından 26/Eyl/17 17:21 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 3060 Toplam Mesaj: 31
php css html e-ticaret bilgi işlem iş ilanı