İş Önerisi Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

@HolyReform

hocam allah razı olsun çok iyi niyetlisin de bizim buralarda sayım yaptıracak çapta bi carrefour var ora da dışarıdan eleman alır mı bilmiyorum bünyesinde o kadar eleman varken :/ carrefour dışında birkaç büyük yer daha var ama çok cimriler. yine de yarın dolaşıp sorucam belki amına kodumun büyük birkaç cimri şirketi insafa gelmiştir kefenlerine cep dikmekten vazgeçmiştir. 

Hocam sayım şirketinin elemanları başka sayım yapacağın yerin ki başka.Yani birgün gider Carrefour'u sayarsınız bir gün gider Kipa.Sen sayım yaparken yanında duracak eleman saydığın yerin elemanıdır sadece.Sayım başlamadan önce mağaza müdürü kendi elemanlarına,supervizor ise sayım görevlilerine yapacaklarını anlatır.Daha sonra eşleştirme yaparlar ve herkes lokasyonlarının başına gider.Hatta sayım esnasında senin ürünlere kafa sayımı yapman yasaktır (tek tek sayman) yanındaki kişininde senin cihazına müdahele etmesi yasaktır.

@Jiggsaw 

Hocam izmir'de de mutlaka vardır sayım şirketleri bir araştır derim.

HolyReform tarafından 10/Kas/13 21:53 tarihinde düzenlenmiştir

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

hocam benim linkte ki iletişim numarasından ara. Yoksa mail ile geri dönüş uzun sürebiliyor. İlan için aramıştım de gir konuya

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

2 gündür dönüş bekliyorum 10 başvururdan 1i geri döndü. o da sabah 8 akşam 5 çalışan arıyor (anketör) ama ilanları "part time". şaka gibi dalga geçiyor.. diğerleri ne telefona cevap veriyor ne dönüş yapıyor. parasıyla da çalışamıyoruz

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Aradığın iş değil ama

az paran varsa çiğ köfteci açabilirsin biraz işlek bi yerde ufacık bi dükkan önüne 3 tabure  koy içeri 3 masa  tamam.

para kazandırmaz deme :D iyi iş

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhost
    byhost's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

2 gündür dönüş bekliyorum 10 başvururdan 1i geri döndü. o da sabah 8 akşam 5 çalışan arıyor (anketör) ama ilanları "part time". şaka gibi dalga geçiyor.. diğerleri ne telefona cevap veriyor ne dönüş yapıyor. parasıyla da çalışamıyoruz

Editorluk  , film ,dizi upload yapabilirsin yada yabanci guncel sitelerden video cekip duzenleyip youtube a yukleyip reklamlarindan kendine ek gelir elde edebilirsin.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    berk93 bunu yazdı

hocam benim linkte ki iletişim numarasından ara. Yoksa mail ile geri dönüş uzun sürebiliyor. İlan için aramıştım de gir konuya

hocam arıyorum cevap veren yok. gün içinde yine arayacağım iş çok güzel

@byhost yapabilirim de işvereni nereden bulabilirim hocam sorun orada :) ilan sitelerinde böyle bir iş çıkmıyor ..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Aradığın iş değil ama

az paran varsa çiğ köfteci açabilirsin biraz işlek bi yerde ufacık bi dükkan önüne 3 tabure  koy içeri 3 masa  tamam.

para kazandırmaz deme :D iyi iş

okul bitince öyle yapıcam mecbur :)

Toplam Hit: 2038 Toplam Mesaj: 18