folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder İş Yerinde Kullandigimiz Bilgisyarlardaki Kisitlamalr.

İş Yerinde Kullandigimiz Bilgisyarlardaki Kisitlamalr.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    hoca bununla ilgili yazıyı ve nası program vs yükleyeceğini yazdım forumda bi yerlerde ama nerde bilmiom ararsan bulurusun...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek

iş yerınde aynen bıze de bole yapmıslardı  admın sıfresı olmadan hıc bısey yukleyemıyorduk ensonunda pc bozuldu bı daha koymadılar ole kısıtlama 

iş yerınden tbt ve bı kac sayfaya daha gırmemız server uzerınden ıp lerden  engellendı  ama bızde ne yaptık tabıkı pcyı dırekt olarak modemın portundan alıp onun uzerınden ıp alldırınca kısıtlanmaya yakalanmıyorsun  bolece ıstedıgın yere rahatlıkla gırebılıyorsun

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

aynı sorun benim çalıştığım işyerindeki güvenlikçilerde de mevcuttu. youtube, izlesene gibi siteleri engellemişler elemanlar bilgi işlemden. ama antoloji gibi bir siteye de engel koymuşlar ne alaka anlamdım :) güvenlikçilere proxy siteleri üzerinden girmeyi gösterdim, bol bol dualarını aldım.

şimdi senin yapacağın şey; http://aplusproxy.com/ gibi sitelere girip aynı ie de adres yazar gibi oraya yazıp girmek..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebulmadi
    ebulmadi's avatar
    Erkek

kardeş portable kurulumsuz programlar var onlardamı yüklenmiyor bir denesen.al sana portable birsürü program(merak etme msn de var içinde)

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=47056

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    Zuahahha kardeş bunların hepsi boş şeyler. Hiç uğraştığına değmez program falan boş belki potattable programlar işne yarar ama diğer onerilerle ugrasana kadar git bil.işlemciyle kankaol 1 yemeğe götur baktın olmuyor.adam dını butun dın konularını ac ınternetten dını sıteler  baglaanacam yardım ıste baktın ayyas al bır buyuk gotur. oda olmadı yalvar oda olmazsa.... Programları dene..... Benım sana tavsıyem adını hatırlayamadıgım bır program vardı. Bilgi sayardaki istedıgın kullanıcının kullanıcı adını ve sıfresını veriyordu onu bul arcelıktekı stajımda cok ısıme yaramıstı :) ama ne yazıkkı adını hatırlayamıyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    kardeş senin adminler kendi makinaya isa server kurmuş olabilirmi eğeer öleyse proxy üzerinden denemeni sölerim.çünkü genellikle isa da var böle boklar hic bi downloada izin vermiyo hatta bi icq bile yüklemiyodu o kadar yani 

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
Toplam Hit: 14016 Toplam Mesaj: 17