İşçisin İşçi Kal - Video - Yorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Türk kızı olsaydı ne yapardı?

İnternette dolaşan bir video... İşte insanın aklına Türk kızı olsa ne olurdu sorusunu getiren kısa film...

İnternette dolaşan bir video, kullanıcıları ikiye böldü. Form sitelerinde hakkında destanlar kalema alınan bu filmde iki gencin aşk hikayesi anlatılıyor. Aslında klip biraz tanıtık...

Bugünlerde mail hesabınıza "Türk kızları cesaret bile edemezdi" başlığıyla bir ileti gelirse şaşırmayın! Bu ileti sadece size değil neredeyse Türkiye'deki milyonlarca internet kullanıcısına aynı anda gitti. Kimin hazırladığı hatta neden hazırladığı belli değil; ancak anlatılanlar bir hayli ilginç! 

İşte Türk kızları parayı sever başlıklı yayınlanan ve bunu yapan bir Türk kızı olamaz diye not düşülen o video;

Videoyu İzlemek İçin.
    Benim Yorumum.
    İşte Türk kızları parayı sever başlıklı yayınlanan ve bunu yapan bir Türk kızı olamaz diye not düşülen o video;
    2 KERE İZLEMENİZ GEREKECEK.

anlatılmak istenen farklı bi olay bence. zengin fakiri ezer her zaman diyor video. sadece makyajlanmış bi anlatım şekli var.
    sizin konu hakkındaki düşünceleriniz.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ab ye girdikmi vay be  :)

Rene sana ne diyim ben

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek
    abicim çokmu gururuna dokundu bu video ya facedede aynı yprumla paylaşmışsın =) bence harbi türk kızıyla rusun aasındaki fark bu.ç zenginlik fakirlik olsaydı bizim türk kızlarının yaptığı gibi yapardı bırakırdı. fazla büyütülecek bi konu değil.

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

bir işçi okadar profesyonel olarak zengin rolü ve romantik insan rolü yapamaz.

Türk değil hiçbir kız böyle bişey yapmaz... çünkü kızlar parayı gücü sever. kendisi güçlüyse işçiye bakarmı hiç daha iyisini arar hep.

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

baron_27 bunu yazdı:
    -----------------------------

bir işçi okadar profesyonel olarak zengin rolü ve romantik insan rolü yapamaz.

Türk değil hiçbir kız böyle bişey yapmaz... çünkü kızlar parayı gücü sever. kendisi güçlüyse işçiye bakarmı hiç daha iyisini arar hep.

ya

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

ab ye girdikmi vay be  :)

Rene sana ne diyim ben

zuahaha :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek
    Videonun sonu pismiş ha :)

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    oho  saçma bi klip önceden izlemiştim boş böle kız zor bulunur anca filmlerde 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

ben sarkiyi dinledim ozlemisim :) milletin hicmi isi yok anlamam yok turk kizlari napardi rus kizlari napardi iyiki kiz milleti var yoksa  bukadar erkek neye kafayi yorardi merak ediyorum.dişi yada erkek her ulkenin insani tek tip karekterdemi ? bizim ulkemizdede her rus kizinin adi natasa ve her natasanin tek meslegi var nefret ediyorum su genellemelerden

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Paraya olan hissiyatı ırk ayrımıyla değerlendirmek yanlış olur.  Rus kızıyla veya Türk kızıyla ilgisi yoktur bunun tamamen karakter meselesidir.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

NowalgiN bunu yazdı:
    Paraya olan hissiyatı ırk ayrımıyla değerlendirmek yanlış olur.  Rus kızıyla veya Türk kızıyla ilgisi yoktur bunun tamamen karakter meselesidir.

Hacı imzamı atsam olurmu yazdığının altına ?

Toplam Hit: 3184 Toplam Mesaj: 19