İşe Yaramayan 2.5" SATA Hdd

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

40GB  ve üstü, aşırı derecede bozuk kümesi olmayan SATA1 SATA2 HDD lazım beyler. Şu an iskeleti çıkarılmış bir laptop var linux kurmayı düşünüyorum. HDD'i yok. Elinde olupta lazım olmayan varsa talibim. Bu devirde sevabına yollayan olur mu bilinmez. SATA veya SATA2 yeter. SATA 3 desteklemiyor zaten kasa.

Eğer takas etmek isteyen olursa samsung laptopların DVD-RW sürücüsü ile yapabilirim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

valla elimde 1-2 disk var. bad sectorlu kısımlarını kapattım. 100 gb civarı kullanılabilir alan var. istersen ücretsiz kargo sana ait yollayabilirim. badsector olmayanları malum satıyorum :( elimde düşük kapasiteli olsaydı inan ücretsiz yollardım hacım.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

yarın sabah kontrol edeyim dibi köşeyi belki çıkar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

drkill'in işi önce görülmek üzere eğer elinde fazla olup ihtiyacı olmayan varsa banada hayrına gönderebilirse çok makbule geçer. 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Crime hocam sana özel mesaj attım. crime usta işimi hallederse dos_attach'ın işini eğer varsa sen görürsün jilet_boris hocam.

DrKill tarafından 31/Eki/13 10:45 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

müritler bana da hdd lazım. netbook düştü hdd uçtu mk. kapasite önemli değil sadece okulda sunum için lazım netbook. taşıması kolay.

istanbul içi olursa daha iyi olur öleden sonra gelip alırım. dışarıdan kargo da olur çıkarsa.  kapasite önemli değil dediğim gibi fiyat ne kadar uygun olursa. 2,5 inc lazım.. biraz aciliyeti de var ne kadar hızlı olursa.. pm bekliyorum hacılar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hocam mesajını geç gördüm. biraz rahatsızım birkaç gündür. ptsei yada salı sana ben kargoyu yapıcam. sözüm söz :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

hocam mesajını geç gördüm. biraz rahatsızım birkaç gündür. ptsei yada salı sana ben kargoyu yapıcam. sözüm söz :)

Acele etmene gerek yok zaten hocam. Bu arada geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

abi gecmis olsun. bana da bi hdd ayarlayabilcen mi. ucretiyle isimi gorsun yeter. kapasite onemli degil fiyat zaten uygun sende :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    uppp... yok mu hddsi olan :F
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek

Hocam elimde birtane var duruyor deneyim sen pm at adresi işe yarsa hayrına kargolarım..  not:120 gb.

zeg392 tarafından 04/Kas/13 20:21 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1347 Toplam Mesaj: 16