İşe Yarar Chrome Eklentileri?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ad-block veya Ad-block plus kullanmayın. Parasını veren firmaların reklamlarını bilerek engellemiyor birde reklam engelleme eklentisini kapat yoksa siteye sokmam diyen sitelere yakalanıyor.

Ublock kullanın ayarlardan anti ad-block killer filtresini yükleyin siteler eklentiyi tespit edemiyor.

Bu arada Zenmate engelli değil mi siz nasıl kullanıyorsunuz ?

zenmate benim pc de çalışıyor. o dönem kısa 1 2 hafta kadar çalışmamıştı. Sonra çalışır hale geldi. Fakat telefonda dediğim gibi çalışmıyor.

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Queltos bunu yazdı

Pushbullet kullanıyorum aynı zamanda entegre çalışması için telefon uygulamasınıda. Ne işe yarar;

Hem telefondan hem de eklentiden aynı hesaptan giriş yaparak senkronize olduktan sonra eklentiden resim, video, belge, link vb şeyleri seçip telefona göndererek direk verilerin eline ulaşmasını sağlıyor. Aynı şekilde telefondan eklentiye de gönderebiliyorsun.  Avantajı kablo veya bluetooth ile uğraşmadan işini 5 saniyede hallediyor. 

Bunu bende netten açıklamasını okuduktan spnra indiricektim. androide yazdığımda tanıtımında kocaman sms to pc gibi birşey yazınca dedim ne alaka ne gerek var :)

şimdi kurdum süper işime yarayacak.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Bunlar varmış:

beruby

3.3

beruby cashback her erişim sağladığında hangi sitelerin para iadesi verdiğini sana hatırlatır. Google Chrome'dan eriştiğin sitelerin cashback kampanyalarını sana hatırlatır, böylelikle hiçbir cashback fırsatını kaçırmazsın. Tamamen ücretsiz, %100 güvenli ve beruby bakiyeni görebileceğin gibi, başka bölümlere de doğrudan erişebilirsin.

Google Mail Checker

4.4.0

Google Mail gelen kutunuzdaki okunmamış iletilerin sayısını görüntüler. Ayrıca, düğmeyi tıklayarak gelen kutunuzu da açabilirsiniz.

RSS Feed Reader

5.6.6

Get a simple overview of your RSS and Atom feeds in the toolbar

uBlock

0.9.5.0

İşlemci ve belleği tüketmeyen, hızlı, güçlü ve hafif bir reklam engelleyici.

DE5TROY3R tarafından 27/Şub/17 15:29 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

https://eksisozluk.com/google-chrome-eklentileri--3109644

şuradan bakındım güzel şeyler apardım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

zen mate nasıl çalışıyor ? biri yazıversin.

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

zen mate nasıl çalışıyor ? biri yazıversin.

sizde çalışmıyormu? 

tam hatırlamıyorum fakat bu zenmatin engellendiği sırada tbt den görmüştüm yanılmıyorsam. bir zaman sonra 2 3 gün gibi, zenmatin twiter hesabında birşey paylaşıldı yama gibi birşeyudi sanırım onu kurunca çalışmaya başladı.

fakat telefon için bir çözüm yoktu mobilden kullanamıyorum ben 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

*Betternet vpn

*Saveform.net&Tempermonkey

Özellikle yotube 320 görünen videoları 720, 1080 vs çözünürlüklerini görmemi ve indirmemi sağlıyor.

*idm

Fakirler Ölsün...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

responsive web design tester - Responsive  tasarımlarımı kontrol ediyorum tmobilde nasıl görünüyor  diye 

color-zilla - Renk seçici 

adblock

zenmate

alexa

google translate

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Image Downloader instagramdaki hikayeleri webden görememe yarıyor aynı zamanda istediğim resim ve videoları indirebiliyorum. 

audio eq bazı videoların sesi az çıkıyor onları direk olarak arttırabiliyorum

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Dark Reader

ALT-SHIFT-D ile sayfayı karartıyor. Yazı okurken beyaz zemin gözlerini ağırtıyor. Pat siyaha geçip okuyup pat eski haline dönüyorum.

Toplam Hit: 5556 Toplam Mesaj: 39
chormoe eklentiileri