Işid Olayı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

desenize olay karışık. islamı kullanan terörist bunlar. bizim dibimizde olmaları bizim içn kötü bi durum.

bana yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim. bi sıkıntım olduğunda ilk söyleyeceeğim yer burası

tekrardan geçmiş olsun. 

durumlar o kadar boka sardı ki artık heran herşey olabilir modunda ışid-pkk vs vs ne olacağı hiç belli değil. Yine de bizim ülkemize bir şeylerin sıçrayacağı çok belli

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

ulan önceden pkk vardı terörist grup diyorduk ve askerimiz bişeyler yapıyordu. artık olay dünyevi bi olay olmuş bizimkiler bişey  yapsa daha büyük bela açacaklar 

allah yardımcımız olsun

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

ulan önceden pkk vardı terörist grup diyorduk ve askerimiz bişeyler yapıyordu. artık olay dünyevi bi olay olmuş bizimkiler bişey  yapsa daha büyük bela açacaklar 

allah yardımcımız olsun

ajan onu bunu geçte sen bizim hezarfen tavlada ne eline veriyordu hatırlıyormusun ? :)

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

allah yardımcımız olsun

ajan onu bunu geçte sen bizim hezarfen tavlada ne eline veriyordu hatırlıyormusun ? :)

ajan hazırlan, pazartesi akşam tavlayı alıp geliyorum çocuklarla birlikte :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    hezarfen bunu yazdı
    sir bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

allah yardımcımız olsun

gelin ama tavla nasıl oynanıyordu hatırlamıyorum. küçücük çocuktan bi farkım yok yeni baştan öğreniyorum herşeyi. ama elinize vercek bişey bulurum :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    hezarfen bunu yazdı
    sir bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

allah yardımcımız olsun

gelin ama tavla nasıl oynanıyordu hatırlamıyorum. küçücük çocuktan bi farkım yok yeni baştan öğreniyorum herşeyi. ama elinize vercek bişey bulurum :D

hiç hoş şakalar değil bunlar :D hatırlarsın sen reis, şüphemiz yok :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

O değilde, PKK neden türkiye'de hala provoke falan yapıyor diyarbakırda birbirlerini vurmuşlar, zeytinburnunda falan karmaşıklık.

Türkiye'de neden bozgunculuk çıkartıyorlar, ışid'e müdehale etmiyor diye mi?

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

arkadaşlar yine kayıp var. güneydoğudan hiç mürit yokmu yaa şu olayı biraz anlatsın. 

bilinçli olanı yokmu hiç ? orası TÜRKİYEYE ait ve değişmeyecekte. ulan bi devlet olsa karşımızda şimdiye kadar çoktaaan savaş açılırdı. ama karrşındaki grup neyi nesidir 

bakalım  neler olacak? bizim canımız acımaz inşallah.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

Hacı o değilde şimdi son o 7 aylık sönemden hiç birşey hatırlamıyormusun ?

hani insan uyur da uyanır ya onun gibi 7 aylık uyku gibi filan mı

Ajan11111  bu arkadaşın sorusunu cevapladınmı diye 4 sayfa atladım amk bi cvp ver bende merak ettim

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

Burada bir açıklama borçluyum. Ben ajan111 in yoğun bakımda olduğunu bilmiyordum.  Millet bana yüklenmiş.  Durumu bilsem neden dalgaya alayım amk. Başta ajan111 den ve diğer arkadaşlardan özür diliyorum. Ve geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. 

Edit: gönderimi yazarken yeminle konuyu okumadım bile. 

EMRE955 tarafından 11/Eki/14 12:52 tarihinde düzenlenmiştir

xxx
Toplam Hit: 7293 Toplam Mesaj: 48