folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Işınlanma Geçmişi Ve Geleceği

Işınlanma Geçmişi Ve Geleceği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    Fotonlar bir kaç ay önce ışınlanmaya başladı. peki ya atomlar ve sonrasında milyarlarca atomlardan oluşan sizce insanlar ne zaman ışınlanmaya başlanır?

Düşünüyorum, o halde varım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    zamanı yakındır derim ben ama önce fare ışınlasınlar muhahuahahuha

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acizmendi
    acizmendi's avatar
    Erkek
    aslinda quantum teleportation denilen olayda fotonlar isinlanmaz, bir stateden baska bir state baska bir mekanda olusturulur ki bunun atom isinlanmasi ile alakasi yoktur. Bilgi tekneolojilerinde mesela savas zamanlarinda bilgi alisverisinde, yapildigi taktirde, cok onemli olacagi dusunulmektedir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Foton ışınlanması bilgi alışverişinde nası kullanılır yazarmısın
    Savaşa anında ne şınlanacak onu merak ettimde kağıtlarmı

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kimyager
    Kimyager's avatar
    Erkek
    eFe19KAN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Foton ışınlanması bilgi alışverişinde nası kullanılır yazarmısın
    Savaşa anında ne şınlanacak onu merak ettimde kağıtlarmı
    -----------------------------

haberleşme için artık,kağıtlarımı yoksa dijital ortamı mı kullanıyorsun bunu düşün cevabı bulursun

Bu Ülkenin Ekmeğini Yiyip İhanet Edenler, Birgün Bu Ülkenin Kurşununu da Yiyeceklerdir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cronos23
    cronos23's avatar
    Erkek
    DOSTUM SANIRIM O HABERLERİ DAHA ÖNCE İŞİTMİŞTİM.DOĞRU BİR FOTON TANECİĞİ IŞINLANDI FAKAT İNSAN VEYA HERHANGİ BİR CANLI İÇİN ŞU AN IŞINLANMA UZAK İHTİMAL.NEDENİNE GELİNCE İNSAN GERÇEKTEN ATOMLARINA AYRILABİLİR FAKAT SORUN IŞINLAMA İŞLEMİ SONRASI CANLIYI AYNI GENETİK SIRAYLA BİRLEŞTİRMEDE SORUN ÇIKIYOR.SANIRIM İNSANIN GEN HARİTASI VE SIRALAMASINI KOPYALAYACAK BİR SİSTEM OLUŞTURULURSA BU DEDİĞİN OLABİLİR.FAKAT ŞİMDİLİK UZAK BİR İHTİMAL.

gözlerim uzakları arıyor gelecek olandan habersiz..........
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad_scientist
    Mad_scientist's avatar
    Erkek
    Merhaba.Ben ışınlanma deneylerini merak ediyorum.Amerikanların ve Almanların 2.Dünya savaşı sırasında yaptıkları deneyler çok ilgimi çekiyor.Konu hakkında bilgi edinebileceğim bir adres var mı?Şu Amerikanların Dev bir savaş gemisini ışınlamaya çalışması ve mürettebatın delirmesi olayı hakkında bilginiz var mı?

Ya göründüğün gibi ol ya da yok ol!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    Simdi efekanin sorusuna cevap:
    http://arsiv.hurriyetim.com.tr/tekno/turk/98/02/08/internet/07int.htm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    winterstorm
    winterstorm's avatar
    Erkek
    Işınlanma konusunda önümüzde inkar edilemez bir örnek, bir Philadelphia olayı var! Bir Amerikan savaş gemisi mürettabatıyla birlikte ışınladı!
    Bu ışınlanma olayında nasıl bir teknik kullanılmıştır, işin içyüzünü bilen yok! Amerikalıların dünya hakimiyetine hizmet etmesi,ajanlık olayı, ..vs. nedeniyle bence Amerikalılar bu işi gizli yürütüyor. belkide baya bi ilerleme sağladılar. (Tabiki gizli yürütecekler! Hem insanlık bu olaya hazır değil henüz!)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casanowa
    casanowa's avatar
    Erkek
    winterstorm bu anlattıgın olay hakkında resimler veya vido fln warmı??
    ayrıca bir insan atomlarına nasıl ayrılabilir??
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    bilgi taşıma olayı çok basit aslında bit sistemi rahatlıkla kullanılabilir.eğer foton varsa 1 yoksa 0 falan gibi.bunu yapmak çocuk oyuncağı gibi bişey herhelde...

ışınlanma olayında da epey ilerleme war gibi gösüküyo.biz sadece bilmemiz gereken kadarını biliyoruz.yani sızdırılan haberler devede kulak gibi.ne kadar ilerleme yaptıklarını zaman gösterecek.
    hem de dünyada açlık sınırında toplumlar varken bunu açılamak da pek akıllıca olmaz..

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
Toplam Hit: 7428 Toplam Mesaj: 22