folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İslami Resim Arşivi

İslami Resim Arşivi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------
    Lan bu neeee......

HolyOne; Müslümanmısın? O Zaman '' Lan Bu Neee '' Gibi söz yakışmaz Sana.. Hele Senin Gibi; Zeka Seviyesi Yüksek olan & Alım Gücü Mükemmel Bir İnsan İçin?.. Yazık Seni Yanlış Tanımışım...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Elixir bunu yazdı:

HolyOne bunu yazdı:
    Lan bu neeee......

HolyOne; Müslümanmısın? O Zaman '' Lan Bu Neee '' Gibi söz yakışmaz Sana.. Hele Senin Gibi; Zeka Seviyesi Yüksek olan & Alım Gücü Mükemmel Bir İnsan İçin?.. Yazık Seni Yanlış Tanımışım...
    bu resimleri müslümanlıkla bağdaştırdığın için sana yazık
    imanın 7. şartı bunları wallpaper yapmak falanmı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Elixir bunu yazdı:

HolyOne bunu yazdı:
    Lan bu neeee......

Orada bir şaşkınlık ifadesi vardır, dikkat edersen her hangi bir tepki, yada yorum yoktur, şaşırmasıda doğaldırki bunca yıldır tahribatta takılırız böyle konular açan pek nadirdir yada yoktur yanlış olabilirim, orada bir şaşkınlık ifadesi vardır, yazıklanacak bir durum yoktur.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    güzel resimler kardeş eline sağlık

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmike
    ahmike's avatar
    Erkek
    arkadaslar o resim peygamber efendimizin kabri degil haberiniz olsun

Sessiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    Elixir bunu yazdı:

HolyOne bunu yazdı:
    Lan bu neeee......

hacı alkollü değilsin da Lan bu neeeee(senin için elixir)seni yanlış tanımışım 

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HolyOne ; Ben Kimim? Diye bir yazı ile kendini tanıtmıştı. Orda Güzel cümlele'ler kurmuş, Hani bana yalan söylemeyin anlarım gibi sözler yazmış:) İşde bende onun gibi bir insanın.Sizler o anda yazılan yazının hissini,duygusunu duyamaz veya göremezsiniz belki.Bense Hisseder & Görürüm. Size belki çok saçma belkide alay ediyormu7şcasına küçümsenerek söylenilen sözler gibi gelebilir sözlerim. Ben Gördüğü Yazdım.Her insan & her insanın fikri eleştirilir. HolyOne; De eleştirilir. Bende, Başkası'da.. Fikirler hiç Bir Zaman Sabit değildir. Severim kendisini, Aşırı derecede muhabbetim olmayıp %100 tanımam ama severim Güzel işler yapmış. Szilerin Değil'de Sözlerimi HolyOne'nin ele alıp bir cvb vermnesi idi. ( hoş Ben Adam Olmadiğim için veya olamadığım veyahutta HolyOnemizin beni kaaleye almadiği içindir ) Belkide.. Her ne ise lafı çok uzattık... Gördüğümü / Hissettiğimi yaşarım Ve anlatırım....

HolyOne ; bende pm atarak konuşalim:) senin ardın'da 15/20 bin kişi bense tek :) Erkeksen Teke Teke gel lem :D

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Bu konuşmanın sonu kötü olacak içime doğdu :)) kalp gözü

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    Bu konuşmanın sonu kötü olacak içime doğdu :)) kalp gözü
    kalp gözün açık olsun iman kardeşim :)

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

elixir %100 tanimiyorsun ama ne yapmaya calistigini ne demeye calistigini hissedebiliyorsun, muneccim b.ku gormus insan derler bizim oralarda.   

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 6937 Toplam Mesaj: 49