folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İşlevli, İkinci Öğretim, İstanbul Anadolu Yakasından Önlisans Bölüm Tavsiyesi

İşlevli, İkinci Öğretim, İstanbul Anadolu Yakasından Önlisans Bölüm Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Yazan herkese teşekkür ederim. Şu an çalışmakta olduğum bir işim var. Önlisans mezunuyum, lisans son dört derste bırakmıştım. Şimdi amacım ekstra nitelik katacak bir bölüm bulmaktı, okumaktaki amacım buydu yoksa işim var.

Edit : amacım kendimi daha nitelikli, bilgili birisini haline getirmekti. Kamuda engelli büro işçisi olarak çalışıyorum. Kadrom nedeniyle yükselme gibi bir durum yok. Amacım iş bulmak da değildi. Kendine değer katmakti amacim ama sınavı kaçırdım. 

Dark_Lord tarafından 27/Haz/20 20:23 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Yazan herkese teşekkür ederim. Şu an çalışmakta olduğum bir işim var. Önlisans mezunuyum, lisans son dört derste bırakmıştım. Şimdi amacım ekstra nitelik katacak bir bölüm bulmaktı, okumaktaki amacım buydu yoksa işim var.

Edit : amacım kendimi daha nitelikli, bilgili birisini haline getirmekti. Kamuda engelli büro işçisi olarak çalışıyorum. Kadrom nedeniyle yükselme gibi bir durum yok. Amacım iş bulmak da değildi. Kendine değer katmakti amacim ama sınavı kaçırdım. 

Sınavsız 2.üniversite var sanırım 3 üni de var ordaki bölümlere de bakabilirsin ama ben istanbul üniversitesi auzefi tavsiye ederim cidden adamlar birşeyler öğrenmeni istiyor Anadolu Üniversitesi daha çok para dönsün kafasında.mesela İstanbul Üniversitesinde hangi bölüm olursa olsun ilk yardım dersi var bilinçlenilsin diye

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
Toplam Hit: 1520 Toplam Mesaj: 13
ikinci öğretim önlisans bölümü