İsmini Hatırlayamadığım Film

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Gençler bir film arıyorum.. Yıllar önce TVde izlemiştim 2 kere üstelik..

Film yanlış hatırlamıyorsam Uzakdoğu kentlerinin birinde kenar mahallede geçiyordu.. İki kahramannı vardı filmin serseri takılıyorlardı sanki.. ama birisi aslında usta dövüşçüydü sanırım..  Sonra yerel mafyla  takışmak zorunda kalıyorlardı ve pataklıyorları onları halka beraber..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

Kung fu Hustle

http://www.imdb.com/title/tt0373074/  acaba??

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Gençler bir film arıyorum.. Yıllar önce TVde izlemiştim 2 kere üstelik..

Film yanlış hatırlamıyorsam Uzakdoğu kentlerinin birinde kenar mahallede geçiyordu.. İki kahramannı vardı filmin serseri takılıyorlardı sanki.. ama birisi aslında usta dövüşçüydü sanırım..  Sonra yerel mafyla  takışmak zorunda kalıyorlardı ve pataklıyorları onları halka beraber..

Kungfu Sokağı, bu filmden mi bahsediyorsun bilmiyorum ama ilk aklıma bu geldi.

EDİT : Film 1080 varmış. Valla enterasan bir filmdi. İzlemek lazım tekrar bu kalitede. https://www.fullhdfilm.gen.tr/kung-fu-sokagi-turkce-dublaj-ultra-hd-izle.html

wordros tarafından 27/Ara/17 19:22 tarihinde düzenlenmiştir

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hazır konusu açılmışken ve film bulunmuşken bir tanede ben sorayım.

Yıllar önce Flash TV'de izlediğim filmdi. Psikopatın teki milleti kaçırıp karınlarına bomba koyup sonra yarayı dikiyor ve adamdan istediklerini yapmasını istiyordu. Adam filmin sonlarına doğru taksiye binip karnındaki bombayı makasla kesip çıkartıyordu ve psikopatı beyzbol sopasıyla öldürüyordu. 80'ler veya 90'lar Amerikan yapımı olması lazım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Paltalar Tanıdık Geldi..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Benim de merak erriğim bir film var. Liv taylor oynuyordu. Sene 2001 de olması lazım kanal6 da yayınlanmıştı. Çiftlik-köy karşımı biryerde geçiyordu. Çoban tipli biri liv ablaya üflüyordu. Bulun da gençlik izlesin:) 

Buldum: http://www.imdb.com/title/tt0117737/?ref_=nm_flmg_act_28

TaRuZ tarafından 27/Ara/17 21:55 tarihinde düzenlenmiştir

Errare Humanum Est
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yıllar önce Flash TV'de izlediğim filmdi. Psikopatın teki milleti kaçırıp karınlarına bomba koyup sonra yarayı dikiyor ve adamdan istediklerini yapmasını istiyordu. Adam filmin sonlarına doğru taksiye binip karnındaki bombayı makasla kesip çıkartıyordu ve psikopatı beyzbol sopasıyla öldürüyordu. 80'ler veya 90'lar Amerikan yapımı olması lazım.

Bu  mu http://www.imdb.com/title/tt0365844/

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

cok guzel film imiş.izledik sayende.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Benim de merak ettiğim bir film var. Yıllar önce metro truzim ile seyaheht ederken otobüste izlemiştim. Bir grup var grup içinde sarışın ve zenci de var. Kıyamet gibi bir olay olmuş. bunların elinde de bir tohum var ve bu tohumu ekmek için yola çıkıyorlar. yol üstünde bir ev görüyorlar. Fakat eve tuzak kurulmuş. Yemeği alırken çanlar çalııyor ve düşmanlar geliyor. Düşmanlarında 2 tane çocuğu vardı galiba. Hızlı kılıç kullanan. Bu şekilde 

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Aklıma bu film geldi benim de https://www.sinemalar.com/film/1795/turnuva

Dante_
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bu  mu http://www.imdb.com/title/tt0365844/

Teşekkür ederim evet bu sanırım. Film hakkında neredeyse hiç bilgi yok internette. Sadece Amazon DVD'sini satıyor. Filmde cep telefonu yerine telefon kulubesi kullanılmasından dolayı 80 veya 90'lı yıllar yapımı olarak kalmış.

Fragramını dandik bir sitede buldum YouTube'a yükledim :

https://www.youtube.com/watch?v=aJI9nqcvxm0

mkyb tarafından 28/Ara/17 01:36 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2288 Toplam Mesaj: 12
uzakdoğu dövüş filmi hatırlayamadım