folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder İsminiunuttum.Com Sitem Hakkında Küçük Bir Rica Yardımınıza İhtiyacım Var

İsminiunuttum.Com Sitem Hakkında Küçük Bir Rica Yardımınıza İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

CyberAngel bunu yazdı:
    -----------------------------

ErotikPanda bunu yazdı:

CyberAngel bunu yazdı:

Hocam siteni beğeniyorum, ama dediğin gibi sorular pek cevaplanmıyor.Yani ben bir cevap aldım ama istediğimi bulamadım.Şuna öncelikli olarak bakarsanız sevinirim. :) 

http://www.isminiunuttum.com/videoda-calan-muzigi-ariyorum.html

Hocam diğer bakan arkadaşları bilmiyorum ama ben uyumadığım zamanlar site hep açıktır.

SOruna gelince bakmadığım yer kalmadı ve şu anda vivaldi ve mozard ın dinlemediğim eseri kalmadı rüyamla bile keman viyolonsel sesleri duyuyorum kısacası cevabı internette aramaktan fazlasını yapıyoruz :)

Çok teşekkürler hocam :) Bende sürekli arıyorum bir türlü bulamadım.. Aslında çoğu dizi ve filmde bu çalıyor.Mutlaka bilen biri çıkar tahribatta..Sitende çok güzel, bende boş vakitlerimde girer yardımcı olurum.Başarılar..

Eywallah çok teşekkür ederim görüşlerin için.

Sorma sitede 4 tane soru var ki artık namus meselesi oldu onları bulmadan gidersem gözlerim açık gider o derece :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mecri266
    mecri266's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı:

Hediye sistemini değiştirdik arkadaşlar burdan yeni konu açmadan belirtmek istedim.

Detaylar için www.isminiunuttum.com

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

mecri266 bunu yazdı:
    ErotikPanda bunu yazdı:

Hediye sistemini değiştirdik arkadaşlar burdan yeni konu açmadan belirtmek istedim.

Detaylar için www.isminiunuttum.com

Biraz dikkat çekmek lazım ama dimi :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

bir film buldum arada girerim aksiyon filmleri konusunda başarılıyım ama korku gizem tarzı filmleri seyretmiyorum ben

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Foxxxxxx bunu yazdı:

bir film buldum arada girerim aksiyon filmleri konusunda başarılıyım ama korku gizem tarzı filmleri seyretmiyorum ben

eywallah hocam teşekkür edeirm katılımlarının devamını beklerim :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

En sık kullandığım sitelerden birisi üstat,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

CyberAngel bunu yazdı:

Hocam siteni beğeniyorum, ama dediğin gibi sorular pek cevaplanmıyor.Yani ben bir cevap aldım ama istediğimi bulamadım.Şuna öncelikli olarak bakarsanız sevinirim. :) 

Bende bildiğimce cevaplamıştım ama tutmadı galiba, :)

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

En sık kullandığım sitelerden birisi üstat,

eywallah yardımcı olmaya çalışıyoruz hocam :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

CyberAngel bunu yazdı:

Bende bildiğimce cevaplamıştım ama tutmadı galiba, :)

Biliyorum hocam sağol.Johann Sebastian Bach'ı araştırıyorum ama birşey çıkmadı :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csharper
    csharper's avatar
    Erkek

Bu konu için reklam bütçesi ayırmayı düşünürsen şöyle bir yol izleyebilirsin.

1-İnsanların hassas oldukları konuları ve aynı zamanda gündemde olan konuları seç. 

2-Sadece o grubun cevaplayabileceği bir soru sor.

3-Böylece ortak hassasiyetteki insanların aynı anda dikkatini çekerek, geriye kalan reklamı onların senin adına kendi aralarında ve ortak özellikleri dışında olan sosyal medya listelerindeki  insanlara yapmış olmasını sağlarsın.Sonuçta bu paylaşılacak ve illahaki konu ile alakalı ve alaksız kişilerde görecek.

4-Bildikleri sorunun karşılığında çekiliş yap mesela bir hediye ver.Küçükte olsa somut bir hediye, adresine postalanabilecek.

5-Site üzerinden ,  ulaştığın hedef kitleye ilgi alanları ile iglili ürün sat.

6-Öyle bir ürün olsun ki, gelenlerin 100 de 1 i alsa, senin reklam maliyetlerini ve verdiğin hediyeyi karşılasın.

7-Böylece siteni bedavaya tanıtmış ve elde ettiğin trafikten de dikkatini çektiğin kullanıcıları üye olarak kazanmış olursun.

Örnek senaryo :

1-Hassas ve güncel konu - Acı çeken hayvanlar ve tabiki onların acılarını da görmezden gelemeyip umursayan biz insanlık.

2-Facebook a, Google a  500 tl bütçe ile uygun hedef kitleye 7 günlük reklam verilir.

3-Kritik soru : Reklamda sorulacak soru.Örneğin belediye olarak hayvanlar konusunda en beceriksiz çalışmanın başkanı kimdir ?ismi neydi unuttum domain i altında  makuk bir fikir oluşturur.Çünkü bu konuda hassasız ve bu konuya duyarsız davrananları kınamayı görev biliriz, sırf bu yüzden bile girilir vs...

4-Konu hassasiyet taşıdığı için sitede verilen cevap facebook ta paylaşılırki arkadaşlar görsün.

5-Arkadaşlar da merak eder girer vs.

6-Soruyu cevaplayan ve bilen kişiler arasında (artık orasını sen ayarlarsın) çekiliş yapıp , örneğin kalitelisinden kedi maması vs gibi bir hediye ver.Çünkü bu kitlenin yüksek ihtimalle beslediği bir evcil hayvan vardır.

7-Sitede evcil hayvan oyuncakları satmak ne kadar mantıklı olur bilmiyorum ama, sadece belli reklamdan gelen kullanıcılara gösterebileceğin bir ürün satışı yapman mantıklı olabilir.

Sonuçta amaç reklama ayırdığın bütçeyi ve verdiğin hediyenin parasının çıkması. Buradaki kar, siteyi beğenip katkıda bulunacak kullanıcılar vs...

Aklım geldi, belki işine yarar diye paylaşmak isterim.

İyi çalışmalar.

Palyaço balıklarının yumurtaları döllendikten sonra, erkek balığın yavruları korumak için verdiği emek sürerken, yavruların kalbinin attığı görülebiliyor.Hayatımda gördüğüm en duygulu olaylardan biriydi.Akıp giden herşeye duyarlı olabilen insan , ne muhteşem bir varlık!Akıp giden olaylar tasarlayıp bilgisayarlarda yaşattığımız dünyalar , gerçekte sahip olabilklerimizden akıyor elektriğe.Bu yaşam algoritmaları oyununu oynamak üzere katılımcı olabilmek çok güzel.
Toplam Hit: 4094 Toplam Mesaj: 42