folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder "İsrail Bir Gün Yok Olacak"

"İsrail Bir Gün Yok Olacak"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Türklerle Müslüman Topraklar Nezaman ki Savaşa Ayrı Cephelerde Girer İşte Ozaman Dünyanın Bi Önemi Kalmaz. Hz. Muhammed (sav)

Konuyla Alakası Yok Ama
    İçlerinde Neler Oluyo Kim Bilir.Bizimkilerin Destek veya Köstek Oldukları Nerden Belli a.q.?

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    güvenmesin kimse ahmedinejada irana falan
    Türkün Türkten başka dostu yoktur bunlarda ibnelik yaptı bize zamanında

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ladre
    hoaj toplam 20 milyon yahudi var dünyada israilin nufüsü 6 milyonm bilemedin 7 milyon olsun admalarda 300 adet atom bombası var nedne amerila bişey demiyor ? adamlar dünyaya kafa tutyor kimse bişey demiyor jitleri bu konuda seviyorum ama bi yanlışı var hitler onları öldürerk onlara dünyanın acımasını sagladı ve dünya onlara acıdıgı için şimdi dünyanın en zenginleri yahudilerdir şunu unutma dünyayı yahudiler yönetiyor istanbula bak adalara bak hep yahudş dolu nerde lüx nerde en iy yerler onlardadır ben nefret ediyorum onlardan ama tabi hepsi degil yahudi var yahudi var.... bu dünya etme blma dünyası elbet herkes bigün ettgini bulur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    Bizim burda söyle bi söz var " Fait pas le juif " = "Yahudilik yapma" yani cimrilik yapma anlamina geliyor bunlar her zaman öyle oldular sadece kendi aralarinda yardimlasirlar alis veris ederler ve bi yahudi baska bi insana hayatta yardim etmez sevmiyom lan onlari

Hitler tabiki gelecegi gördü onunda çok etkileyici ve acimasiz bi kisiligi vardi öyle yönetimin basina geldi.. yahudileri öldurmeseydi belki bugun herkes onlardan nefret ederdi ama simdi gavurlar aciyolar

ABD isini biliyor, simdi amerikalilar aptal ve medya onlari çok kolay manipule ediyor, bu devlet savas istiyo ama güçlü olmasi için kendi milletinin arkasinda olmasi gerek, bu yüzden ikiz kuleler olaylari düzenlendi, ortadoguyu zaten gözune kestirmisti tek tek ülkelere savas açiyor yani

Avrupa ne kdr "savasa hayir" numaralari yapsada bu olaylar çok isine geliyo, dunyanin her yerinde hristiyan katolik yahudi ulkeler güçlü olmasini istiyolar bu açik ortada israili destekliyolar o bölgede en güçlü ülke olmasi için fln..

Bunlari zaten biliyosunuzdur olsun yazmak istedim sinir oldum pislikler :@
Toplam Hit: 2276 Toplam Mesaj: 15