folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder İsrail İnterneti İzliyor

İsrail İnterneti İzliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    İsrail'in Lübnan'a yönelik saldırıları nedeniyle, sanal alemde organize olan çok sayıda internet sitesi sahibi, savaşı protesto etmek amacıyla sitelerini bugün yayına kapattı. İsrail ise internet siteleri ve chat odalarını izleyip aleyhte propagandanın önüne geçmeye çalışıyor.

Museviler, Amerikalı ve Avrupalı gruplara kendilerini desteklemeleri yönünde binlerce mesaj gönderiyor... 1 Ağustos'ta sitenizi kapatın! E-posta yoluyla site sahiplerine ulaşan savaş karşıtları bir mesaj yayınladı. Mesajda, İsrail ve ABD tarafından yürütüldüğü belirtilen savaş kınanarak, "Tüm dünyanın duyarsız kaldığı bu konuda 1 Ağustos 2006 Salı günü size ait sitelerinizi veya arkadaşlarınızın sitelerini 1 günlük kapatarak, destek olabilirsiniz" ifadelerine yer verildi.

Ayrıca "Orada hala savaş devam ediyor, çocuklar hala ölüyor, insanlar hala evsiz kalıyor, tüm dünya hala sessiz kalıyor" sloganları ve savaş sonrası evsiz kalan ailelerin fotoğraflarının sitelerde yayınlanarak, savaşın protesto edilmesi isteniyor.

Bu e-postanın kısa süre içinde çok sayıda internet kullanıcısına ulaşmasıyla, internet sitesi sahipleri yayınlarını bugün durdurma kararı aldılar. İsrail'den siber savaş! İngiliz Times gazetesinde ise İsrail-Lübnan savaşının değişik yüzünü gösteren bambaşka bir haber yer aldı. İsrailliler ve Yahudi lobisi, savaşı internetten desteklemeye devam ediyor. İsrail Hükümeti, destekçileri aracılığı ile negatif önyargılar ve Arap propangandası yapanlarla mücadele ediyor. İsrail Dışişleri Bakanlığı genç diplomat adayları ile internet sitelerini ve chat odalarını izletiyor.

Aynı zamanda binlerce Yahudi aktivist"in Amerikalı ve Avrupalı gruplara kendilerini desteklemeleri yönünde binlerce mesajlar göndertiyorlar. Geçtiğimiz hafta yaklaşık 5,000 üyesi olan Dünya Yahudi Öğrenci Birliği (World Union of Jewish Students (WUJS)) “megaphone'' yazılımı ile anti Yahudi chat odaları ya da anketlerinden anında haberdar edilmelerini ve karşı harekete geçmelerini sağlıyor. Kudüs"teki bir öğrenci ekibi farklı dillerdeki bir çok siteyi aldıkları aksiyonlar vb. açıdan izliyor.
    Hepsibeles.net

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    bi boh yapamaz biz de tahribat için yerel ağ kurarız :DD

biras üfürdüm

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Burdan İsraile duyuru yapıyım...

Adım Furkan Küçükoğlu. AAAL mezunuyum. Çalıştığım Sirketin Adı Makfa Elektronik. Gelin beni bulun. Zira eğer siz beni bulup yok edemezseniz ben elime güç geçtiğinde sizi yok edicem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek
    eğer bu konuyu da izliosa:D, onun dıttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt dıt dıt dıtttt.oh bea rahatladım:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sheriff
    sheriff's avatar
    Erkek
    internette izleme yapacaklarına bu insanlık ayıbını durdursunlar. bir suçu yokken ırak a girip hayatlarını altüst eden ve şimdide çocukların öldürülmesine göz yuman abd. bunların hesabını gün gelip vereceksin

Alayına İsyan İnadına Göztepe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Şimdi bunuda okuyorlar mı acaba???

Yahudiler sizin 7 ceddinizi s...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KajMeran
    KajMeran's avatar
    Erkek
    Yahudilerin tümünün ...... Gün gelir de Hitler gibi biri çıksa da şunların kökünü kurutsa başka birşey istemem...O kadar müslüman milletin içinde biri bile çıkıp eziklere dersini veremiyor :(

imza sonra a.q
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    chat odalarini dinlerler baska bise yapamazlar. hizbullah okuzude irc chat ile haberlesiyorsa israilin sucu ne :) hizbullah mal. :()

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    compu naber yaa Vallaha geçmiş olsun Tekrar merhaba dedin hayata :D ibne bu seferde yırttın kefeni:))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    benimki kkafa sallıyor onudan görüyoarı acaba
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    eğer israil beni görüyosan geçen merketten simit çaldım onuda söyleyver bizim devlete onların bulacakları yok beni...

l enfer c est les autres Sartre ...
Toplam Hit: 2588 Toplam Mesaj: 13