folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İsrailin Kaseti Çıkmış (Eski Tarihli) - Gezi Parkı, 17 Aralık, Mısır Darbesi İle İlişkilendirilmiş

İsrailin Kaseti Çıkmış (Eski Tarihli) - Gezi Parkı, 17 Aralık, Mısır Darbesi İle İlişkilendirilmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Tarihi 17/11/2012 İsrail Milli Güvenlik Kurulunda, Eski israil Dışişleri BakanI ve şimdiki Adalet Bakanı Tzipi Livni video Konusmasinda " TÜRKIYE git gide radikallesiyor, kendilerine çeki düzen vermezlerse bedellerini ödeyecekler! " 

Sonuç; Gezi Parkı Olayları, Mısır'da yaşanan Kanlı Darbe....

Video'nun yayınlanma tarihi Temmuz 2013

http://www.youtube.com/watch?v=9wbvGIFdVIQ

Lütfen saygısızlık yapmayın, güzelce eleştiri yapın ki karşı tarafla aranızda inatlaşma olmasın. Ondan sonra AKP 'liler koyun... Bunu diyen adam da sığır oluyor.. Körü körüne inatlaşma başlıyor.

Not : Ne kaseti filan diye saçmalamayın başlıkta gönderme yaptığımı anlayabilirsiniz azcık dikkatli okuyunca :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Mısırda halkını zorbalaştıran mürsiye destek veren hükümet aynı zamanda suriye de teöriristlere yardım yapmıştır.

Gezide kendi halkına zulmetmiştir.

Aslında tam tersini yapması gereken başımızdaki oc lar hep yanlış tarafta olma salaklığını göstermişlerdir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

videoyu bir açtım baktım, "erdoğan saflarımı terk ettiği için hesap verecek",

acaba diyor musun terk etmeden önce de iktidardaydı bu adam, oy vermiştik, katranı kaynatsak şekerleme falan...

Geziyi siz ne zannediyorsunuz ben hiç bilmiyorum, orada 1 tane ortak fikri olmayan adamlar var, giden kişi kendi sorumluluğunda,

şu veya bu fikri desteklemiyor, sadece fikir belirtme özgürlüğünü destekliyor, çatı buydu, haliyle dikta karşısında birleşildi sokağa döküldü.

Gezi dış güçlerin oyunu olsa köpek gibi yer bulurdu basında, şimdi her kanaldan önce polis şiddetini gösteren STV, taziye gönderen fetullahın kanallarıda o zaman dizilerinde bile kötülüyordu olayı.

Gezi parkı hiç bir güç dahilinde olmadığı için aklına gelen bütün güçler kötüledi, şimdi ki gibi taraflara çekilmeye çalışılmadı, bir kanal haber verip diğeri yapmadı değil, hiç biri yapmadı. Gelseydiniz keşke ne olduğunu anlardınız, yemek sıraları, dağıtımı, sigara toplayıp dağıtma, müzik yapmalar gibi her telden eylem vardı.

Ben geziye giderken "geziciyim, mesela 3-5 ağaç değil, haydi toplu hareket edelim" diye gitmedim, sadece gittim, yanımdada kendi düşümcelerimden başka bir düşünce yoktu, ortada propaganda yoktu, sadece dayanışmanın orada talepler ve bilgilendirmeler vardı,

iddia ediyorum,

o 1 ay boyunca dünyada en çok biz insanca yaşadık.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

İsraille erdoğan arasındaki ilişki  gezide bitmiş onu diyor.. O zamana kadar sorun yokmuş demekki ? Ayrıca videonun gerçekliği tartışmalı ve de bi egemen bağış kaseti değil hani.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

videoyu bir açtım baktım, "erdoğan saflarımı terk ettiği için hesap verecek",

acaba diyor musun terk etmeden önce de iktidardaydı bu adam, oy vermiştik, katranı kaynatsak şekerleme falan...

Geziyi siz ne zannediyorsunuz ben hiç bilmiyorum, orada 1 tane ortak fikri olmayan adamlar var, giden kişi kendi sorumluluğunda,

şu veya bu fikri desteklemiyor, sadece fikir belirtme özgürlüğünü destekliyor, çatı buydu, haliyle dikta karşısında birleşildi sokağa döküldü.

Gezi dış güçlerin oyunu olsa köpek gibi yer bulurdu basında, şimdi her kanaldan önce polis şiddetini gösteren STV, taziye gönderen fetullahın kanallarıda o zaman dizilerinde bile kötülüyordu olayı.

Gezi parkı hiç bir güç dahilinde olmadığı için aklına gelen bütün güçler kötüledi, şimdi ki gibi taraflara çekilmeye çalışılmadı, bir kanal haber verip diğeri yapmadı değil, hiç biri yapmadı. Gelseydiniz keşke ne olduğunu anlardınız, yemek sıraları, dağıtımı, sigara toplayıp dağıtma, müzik yapmalar gibi her telden eylem vardı.

Ben geziye giderken "geziciyim, mesela 3-5 ağaç değil, haydi toplu hareket edelim" diye gitmedim, sadece gittim, yanımdada kendi düşümcelerimden başka bir düşünce yoktu, ortada propaganda yoktu, sadece dayanışmanın orada talepler ve bilgilendirmeler vardı,

iddia ediyorum,

o 1 ay boyunca dünyada en çok biz insanca yaşadık.

azizim bunların gözleri sadece yalakalık görür.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Gezi parkı olaylarını boşu boşuna bir şeylerle ilişkilendirmenizi anlamıyorum. Olay son derece basit sadece akpye karşıt görüşlü insanlar gelişen olaylar neticesinde bir patlama yaşadı, sosyal patlama isyana dönüştü. bir haftadan sonra da zaten kimsenin kontrolünde olmadığı için yani sadece bir etki-tepki sonucu patlama olduğu için eylemler pasifize oldu. devrimci kurumlar her ne kadar sürdürmeye çalışsa ve aktif tutmaya çalışsa da sonuç olarak isyan yönlendirilmedi ve patlama olarak kaldı.

eğer devrimciler fazla olsalardı ve kitleyi yönlendirebilselerdi, kitle de patlamadan ziyade isyan mantığıyla sokağa çıksalardı o zaman çok daha fazla şey olurdu (bkz ukrayna)

isyan herhangi bir yere vardırılmamışken, gezi parkı olaylarını bir şeylere bağlamak mantıksız çünkü eğer yönlendirilen bir isyan olsaydı belki bunu iddia edebilirdin ancak sadece görüldüğü gibi bir patlama.. bu gereksiz ilişkilendirme çabaları da sanıyorum ki geziye katılan insanların gözünü korkutmak amaçlı, pasifize etmek amaçlı bir şey ve başarılı oluyor da. sen bu konuyu da son derece bilinçsiz şekilde, devlet propagandasıyla açıyorsun. karşı tarafın ise ne kadar salak, kullanıldıklarını görmeyen bir kitle olduğunu düşünüyorsun. yazık.

=)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Bu adam efsane ya bayılırım bu mfatihbodura ya süper bir adam eşsiz bir zeka :) Hergün giriyorum bakıyorum bu sefer ne yazmış diye çok iyi ya.Gezi parkı olaylarını israil planlamış vay amk ya,bizde bilmeden maşası olduk ülkeyi yıkmaya çalıştık demek vay amk ya üzüldüm şimdi.mfatihbodur çok sağol kardeşim bizi bilgilendirdiğin uyardığın için.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Tarihi 17/11/2012 İsrail Milli Güvenlik Kurulunda, Eski israil Dışişleri BakanI ve şimdiki Adalet Bakanı Tzipi Livni video Konusmasinda " TÜRKIYE git gide radikallesiyor, kendilerine çeki düzen vermezlerse bedellerini ödeyecekler! " 

Sonuç; Gezi Parkı Olayları, Mısır'da yaşanan Kanlı Darbe....

Video'nun yayınlanma tarihi Temmuz 2013

http://www.youtube.com/watch?v=9wbvGIFdVIQ

Lütfen saygısızlık yapmayın, güzelce eleştiri yapın ki karşı tarafla aranızda inatlaşma olmasın. Ondan sonra AKP 'liler koyun... Bunu diyen adam da sığır oluyor.. Körü körüne inatlaşma başlıyor.

Not : Ne kaseti filan diye saçmalamayın başlıkta gönderme yaptığımı anlayabilirsiniz azcık dikkatli okuyunca :)

bu kadın kimmiş ki lan neyin nesi  ?

Mossad başkanımı?

İsrail başbakanımı?

neyin nesi olum önce onu araştır lan :D direk böyle geliyonuz varya

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qzkn
    qzkn's avatar
    Erkek

yine tutamıcam kendimi giricem konuya.  bi kaç gün hesaptan girmiyim,  sende konuyu gizlesen nasıl olur? artık senin şu aptal yorumlarını görmek istemiyorum aq. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

facede paylaşıcaktın yanlışlıkla burada paylaşttın berhalde bu ergen işi videoyu

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

gezi parkinda israilli kardeslerimizle omuz omuza catisip pankart actikya onlar destek olmak icin geldiler bize.

Toplam Hit: 4869 Toplam Mesaj: 46