folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder İstanbul Anadolu Yakası TAHRİBAT Bisiklet Yoldaşlığı

İstanbul Anadolu Yakası TAHRİBAT Bisiklet Yoldaşlığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bir kaç tavsiye vermek isterim

1. az para bağlayıp . birazdaha düzgün gidecek 1 şehir bisikleti almalısın << neden >> çünkü oldu bisikletin verdiği adrenalin hoşuna giderse o bisiklet bütün keyfini kaçıracak .  gitmez o çelik kadro :D 

2. az daha para harcayıp ekipman almalısın . kesinlikle kask + gözlük + korna yüksek sesli + ön arka düzgün flash lı ışık + üstüne teri dışarı atacak tshirt - ve rüzgarlık .

3. YOLDA SÜRERKEN AŞIRI DİKKATLİ OLUN  . ARABALAR ÇOK TEHLİKELİ AMA AMK OÇ KIURYELERİ İNTİHAR KOMANDOSU GİBİ  HER AN 1 ARABANIN ARKASINDAN FIRLAYIP SİZE ÇARPAR 

4 . sahil yolında sürerken özellikle güzel havalarda sahil tarafında değilde yol tarafındaki  (kaldırım ) şeritte gidin . yoksa KANSER OLURSUNUZ . ama yol tarafında aşırı cam kırığı olacaktır. yanında yama ve pompa olsun  :D ben taksiye binip bisikletçiye götürüyordum ( bazı taksiciler almıyor) 

5 . mümkün olduğu kadar cırtlak renk giymelisin .

bende sendeki gibi eski 1 çelik kadro var. korona öncesi sahilde uzun süre kullandım . maksat ter atmak . delirmemek yada katil olmamak için bıraktım .

samaccc tarafından 10/Tem/22 11:46 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

bir kaç tavsiye vermek isterim

1. az para bağlayıp . birazdaha düzgün gidecek 1 şehir bisikleti almalısın << neden >> çünkü oldu bisikletin verdiği adrenalin hoşuna giderse o bisiklet bütün keyfini kaçıracak .  gitmez o çelik kadro :D 

2. az daha para harcayıp ekipman almalısın . kesinlikle kask + gözlük + korna yüksek sesli + ön arka düzgün flash lı ışık + üstüne teri dışarı atacak tshirt - ve rüzgarlık .

3. YOLDA SÜRERKEN AŞIRI DİKKATLİ OLUN  . ARABALAR ÇOK TEHLİKELİ AMA AMK OÇ KIURYELERİ İNTİHAR KOMANDOSU GİBİ  HER AN 1 ARABANIN ARKASINDAN FIRLAYIP SİZE ÇARPAR 

4 . sahil yolında sürerken özellikle güzel havalarda sahil tarafında değilde yol tarafındaki  (kaldırım ) şeritte gidin . yoksa KANSER OLURSUNUZ . 

5 . mümkün olduğu kadar cırtlak renk giymelisin .

bende sendeki gibi eski 1 çelik kadro var. korona öncesi sahilde uzun süre kullandım . maksat ter atmak . delirmemek yada katil olmamak için bıraktım .

1. zevk meselesi çok kliteli bisikletlerede bindim ama bundan aldığım hazzı başka bisiklette alamadım. o benim için baba mirası duygusal bağım var ben ölene kadar asla değiştirmem 
    2. hepsine katılıyorum

3. uzun süredir binmiyordum sehir içinde haha sürem var yola çıkmak için.

4.  sadece sahilde kullanıcam uzun bir süre 

5. sen ne yaptın bisikleti Pendik sahilde takılıyordun bir ara

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bisiklet duruyor . ama binmyorum . ters saate binmek lazım . müsait olamıyorum . müsat olamıyorum dediğimde çok kalabalık amk her yerden velet sıçrıyor  

aslında maltepe miting alanında tur atsan yeter . zaten devasa . 1 tur yeterde artar bile  . :)

samaccc tarafından 10/Tem/22 11:57 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

minimum 5 bin oturduğum semt

Hocam E-5 altı varsa 5k ya ev bana yönllendirirsen taşınıcam valla eli yüzü düzgün evler 7k'dan başlıyor.

Konuya gelecek olursak pederlerin yeditepe bisiklet grubu var ama karşı tarafta sürüyorlar, şehir şehir geziyorlar, çadır kamp vb. yapıyorlar. Böyle bir şeye ihtiyacın var ise iletişiminizi sağlarım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Maltepe sahilde bisiklete binerken yayalar bisiklet yolundan yürüyor çıldırıyorum. Son sürat yanlarından geçiyorum böyle diplerine girerek altlarına sıçıyorlar :d Benden bundan keyif alıyorum :D

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
Toplam Hit: 3716 Toplam Mesaj: 16
bisiklet spor çay muhabbet