folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İstanbul Da Düğün Fotoğrafı Çekebilecek Arkadaş Aranıyor . Amatör/Profesyonel

İstanbul Da Düğün Fotoğrafı Çekebilecek Arkadaş Aranıyor . Amatör/Profesyonel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 8 kasımda kuzenimin düğünü var. Malum düğün istanbulda olunca mükemmel paralar harcanıyor.  Nereye elimizi atsak el yakıyor. 

En son Tahribat ailesi geldi aklıma. İlla ki içimizde bu işi yapan/yapabilecek arkadaşlar vardır. Fiyat alalım verelim anlaşırsak neden olmasın. 

Öncelikli hedefimiz profesyonel arkadaşlar tabi. Ama İlla profesyonel olacak diye bişey yok. Daha önce çekmiştir. Örnek gösterir bak kardeşim ben çektim şöyle yaptım şu kadara derse bizim için yeterlidir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eresbos
    eresbos's avatar
    Erkek

Selam hocam , kendim ilgilenmiyorum fakat 1 arkadaşım var bu işlerle professional olarak ilgilenen freelancer çalışıyorlar facebook ve web adresleri aşağıda oradan ulaşabilirsin .
    https://www.facebook.com/azizerkanyolcu?fref=ts

http://www.masalgibi.com/

Sen yeşilde alır kırmızıda satarsın , Ben ise tam tersi. :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    eresbos bunu yazdı

Selam hocam , kendim ilgilenmiyorum fakat 1 arkadaşım var bu işlerle professional olarak ilgilenen freelancer çalışıyorlar facebook ve web adresleri aşağıda oradan ulaşabilirsin .
    https://www.facebook.com/azizerkanyolcu?fref=ts

http://www.masalgibi.com/

teşekkür ederim hocam. Yarın ulaşıcam arkadaşa.  

umarım uçuk fiyatlar çıkarmaz :D

millet bir foto makinesi fiyatı istiyor nerdeyse :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Istanbul Ümraniye de Fotograf Dukkani olan 

@Darkskull müridimiz var. Bir irtibata gec isterssn onunlasa hocam. 

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Dükkanım yok ileişim fak mezunuyum, şuan 1 kurusa bile ihtiyacım var.. Kayseride ikamet ediyorum ama iş için gelirim istanbula.. Bu işin eğitimini aldık Çok tecrubeli değilim ama Yarı Profesyonel olarak uygun fiyata yapabilirim. maksat hem sizin hem benm işim görülsün.. Ulaşırsan konusuruz kardeşim

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

İlla bana çektir demiyorum ama gözünüzü seveyim serbest çalışan birine çektirmeyin. Serbest çalışan, hafta içi işi olup hafta sonu zevkine yapan adamlara her çektirdiğiniz fotoğraf yıllardır bu işi yapan, ev geçindiren adamlara zarar veriyor. Düşünün adamın mesleği bu 40 yaşına gelmiş bu şerefsiz devletin çıkardığı ismek kurslarına gidip fotoğrafçı olduğunu ZANNEDEN adamlar (gerçi çoğu evde boş oturan kadınlar) yüzünden dükkanını kapatıyor. 40 yaşından sonra o adam ne yapsın yeni meslek mi öğrensin. Ben çekime 25-30 bin TL'lik ekipmanla gidiyorum, yanımda adam geliyor vergi veriyorum dükkan kirası cartı curtu bir dış çekimden 1000 TL para alıyorum. (Alıyorum derken 1000 TL kazanmıyorum müşteriden 1000 TL alıyorum) Adam ZEVK için bu işi yapıyor (zevk kelimesinin altını çiziyorum tekrardan), 2000 TL'ye bi makine almış eline makinenin üstündeki flaşla milletin (diğer fotoğrafçıların) facebook'ta falan paylaştığı fotoğrafları ÇALARAK benzer pozları çekiyor. Sonra da bu adamlar fotoğrafçı oluyor. Kirası yok gideri sıfır elindeki makine zaten çoğu kişide olan birşey. 300'e 500'e çekiyor diyor 2 saat çekerim tasarımı da 50 TL verip birine yaptırırım cebine 100 TL kalsa kar sayıyor. Özellikle sana attığım 1. fotoğraf tarzında bir fotoğrafı 300-500 TL vererek alman imkansız.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

Istanbul Ümraniye de Fotograf Dukkani olan 

@Darkskull müridimiz var. Bir irtibata gec isterssn onunlasa hocam. 

+1

Yav he he
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@dino ya pm at  hoca

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

İlla bana çektir demiyorum ama gözünüzü seveyim serbest çalışan birine çektirmeyin. Serbest çalışan, hafta içi işi olup hafta sonu zevkine yapan adamlara her çektirdiğiniz fotoğraf yıllardır bu işi yapan, ev geçindiren adamlara zarar veriyor. Düşünün adamın mesleği bu 40 yaşına gelmiş bu şerefsiz devletin çıkardığı ismek kurslarına gidip fotoğrafçı olduğunu ZANNEDEN adamlar (gerçi çoğu evde boş oturan kadınlar) yüzünden dükkanını kapatıyor. 40 yaşından sonra o adam ne yapsın yeni meslek mi öğrensin. Ben çekime 25-30 bin TL'lik ekipmanla gidiyorum, yanımda adam geliyor vergi veriyorum dükkan kirası cartı curtu bir dış çekimden 1000 TL para alıyorum. (Alıyorum derken 1000 TL kazanmıyorum müşteriden 1000 TL alıyorum) Adam ZEVK için bu işi yapıyor (zevk kelimesinin altını çiziyorum tekrardan), 2000 TL'ye bi makine almış eline makinenin üstündeki flaşla milletin (diğer fotoğrafçıların) facebook'ta falan paylaştığı fotoğrafları ÇALARAK benzer pozları çekiyor. Sonra da bu adamlar fotoğrafçı oluyor. Kirası yok gideri sıfır elindeki makine zaten çoğu kişide olan birşey. 300'e 500'e çekiyor diyor 2 saat çekerim tasarımı da 50 TL verip birine yaptırırım cebine 100 TL kalsa kar sayıyor. Özellikle sana attığım 1. fotoğraf tarzında bir fotoğrafı 300-500 TL vererek alman imkansız.

çok haklısın. Lakin dijitalin yaygınlaşması ve teknolojinin ilerlemesiyle makinelerdeki kullanım kolaylığının sonuçları bitirdi güzelim mesleği. Benzer sebeplerden kapanan bir dükkanla birlikte bi arkadaşım işsiz kaldı. Eleman lazımsa vereyim irtibat bilgilerini.

Bu imza çok eskidi artık...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

böyle düşünmemiştim hiç. dikkate alacağım teşekkür ederim . 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

bütçe belirtirsen bir çok fotografçı müşterim var yardım edebilirim

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 1746 Toplam Mesaj: 16
fotoğraf istanbul düğün istinye avrupayakası