folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Ev Arkadaşı Aranıyor

İstanbul Ev Arkadaşı Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Aciliyeti olmayan kısmen keyfe keder gibi görülebilecek bir durumdayım fakat yaşamayan bilmez.

Avcılar'da ailemin bırakmış olduğu evde tek başıma yaşıyorum iş yerim 4 levent sanayi mahallesinde her gün metrobüs ve metro ikilisi ile boğuşuyorum.

En azından tek vesayite indirebileceğim iş yerien yakın civarda kağıthane, levent, şişli, taksim ya da metro güzergahında mümkünse adam akıllı bir binada düzgün bir ev arkadaşı ile eve çıkma niyetindeyim.

Haftada en az bir kere rakı içen , akşam iş yoğunluğundan sonra birbirimizi yıpratmayacağımız sakin mizaçlı tavla oynamayı seven demokrat bir zatı muhterem denk gelirse keyifli bir eve çıkma planı içerisindeyim. Bu kafa yapısında muhit olarak kendisine uyan kişilikler mesaj, başlık altına yanıt gönlü nasıl istiyorsa iletişime geçerse sevinirim.

Keep Going !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

ayın 10 u gibi bende bi yere çıkıcam istanbuldayım, sigara kullanmıyosan olabilir hocam.

edit: beşiktaş düşünürmüsün ? tek otobüsle geçersin levente?beşiktaştan leventede çok otobüs var beklemezsinde. yada kabataş

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

Beşiktaş eski muhitim çokta iyi olur ancak sigara hususunda çarpışmamız gerekli.

birde rutubetsiz ev bulmak zor beşiktaş ta o yüzden pek girmemiştim ayrıca park yeri sıkıntısıda oldukça fenadır arada şirket arabası bende aklıyor geldiğim saatlerde paralı otoparklar bile dolu olur.

yok öyle huysuz bi adam değilimdir :)

GebesH tarafından 03/Eki/12 00:30 tarihinde düzenlenmiştir

Keep Going !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

kriterlerine bakınca direk aklıma dick geldi bi pm at terasta yaşarım dersen 

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

terasta mangal yanar yahu...

Keep Going !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

iş gereği istanbula 4-5 ay ara verdim ilkbahara doğru hala netleştirmemiş olursan irtibata geçersin oturur konuşuruz.

ben de kafa ütülemeyen cinsten kendi halinde takılan biraz serkeş bi ev arkadaşı aramaktayım.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

herhangi bir aciliyetim olmadığından sürüncemede iş düzgün insan olsun birbirimize sıkıntı yaşatmayalım ödemelerimiz vs. adam gibi olsun herkes nefes alsın ev ortamında böyle talepler olduğundan çabuk bitecek bir iş değil.  vakti keraatı geldiğinde oturulur konuşulur mutlaka.

Keep Going !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    GebesH bunu yazdı

Merhabalar,

Aciliyeti olmayan kısmen keyfe keder gibi görülebilecek bir durumdayım fakat yaşamayan bilmez.

Avcılar'da ailemin bırakmış olduğu evde tek başıma yaşıyorum iş yerim 4 levent sanayi mahallesinde her gün metrobüs ve metro ikilisi ile boğuşuyorum.

En azından tek vesayite indirebileceğim iş yerien yakın civarda kağıthane, levent, şişli, taksim ya da metro güzergahında mümkünse adam akıllı bir binada düzgün bir ev arkadaşı ile eve çıkma niyetindeyim.

Haftada en az bir kere rakı içen , akşam iş yoğunluğundan sonra birbirimizi yıpratmayacağımız sakin mizaçlı tavla oynamayı seven demokrat bir zatı muhterem denk gelirse keyifli bir eve çıkma planı içerisindeyim. Bu kafa yapısında muhit olarak kendisine uyan kişilikler mesaj, başlık altına yanıt gönlü nasıl istiyorsa iletişime geçerse sevinirim.

bende avcılarda yalnızım laaa

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

istanbuldan bi iş bulsam çıkardık biyere tam benim kafadan gibi duruyon... :))

l enfer c est les autres Sartre ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam iş durumumu ayarlayabilsem, bende öyle birşeyler yapmayı düşünüyorum.

pm.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

PsychoDawn eh bi akşam içeriz o vakit :)

scuderia umarım kısa sürede istediğin gibi bir iş bulursun gerisi hikaye.

Amd-x yanıt yolladım hoca.

Keep Going !
Toplam Hit: 1856 Toplam Mesaj: 13